LENOVO YG PRO 7 15 е перфектният избор за тези, които искат мощ и стил в едно. С Intel Core™ Ultra 7 процесор и NVIDIA GeForce RTX™ 5050, този лаптоп осигурява изключителна производителност и визуално изживяване. Изработен от алуминий в стилен Luna Grey цвят, той е идеален за динамични професионалисти и креативни ентусиасти.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/Yoga_Pro_7_15IPH11?M=83SN000VBM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 83SN000VBM |
| CPU model | Intel Core™ Ultra 7 356H, 16C (4P + 8E + 4LPE) / 16T, Max Turbo up to 4.7GHz, 18MB Intel® Smart Cache |
| Memory size | 32GB |
| Memory type | Soldered LPDDR5X-8533 Max Memory: 64GB soldered memory, not upgradable |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX™ 5050 8GB GDDR7 |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 15.3" |
| Screen type | 2.5K WQXGA OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% P3, 100% sRGB, 100% Adobe® RGB, 165Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, G-SYNC®, Flicker Free, DisplayHDR™ True Black 1000, X-Rite®, PureSight Pro, Pantone® Validated, Pantone® SkinTone™ Validated |
| Screen resolution | 2560x1600 |
| Interface | 1x USB-A (USB 10Gbps), Always On 1x USB-A (USB 10Gbps) 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x SD card reader (UHS-II) Various docking solutions supported via Thunderbolt™ |
| LAN | None |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | 5.0MP + IR with E-shutter |
| Audio | SoundWire®, Realtek® ALC3347 codec 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP) Microphone 4x, Array |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian Force Pad |
| Expansion slots | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel Two M.2 slots • One M.2 2242 PCIe® 5.0 x4 slot • One M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot SD Card Reader |
| OS | Windows® 11 Home, English Office Trial |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled No Fingerprint Reader E-shutter IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| Battery | 84Wh |
| Material | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Color | Luna Grey |
| Pen | Lenovo® Yoga® Pen Gen 2 (Luna Grey) |
| NPU | Up to 50 TOPS |
| Power adapter | 140W USB-C® Slim (3-pin) |
| Weight | Starting at 1.69 kg |
| Dimensions | 347 x 242 x 16.7 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€802.55 (1,569.65 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,407.66 / 4,708.96 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€411.48 (804.78 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,468.86 / 4,828.67 лв.
|
| 9 месеца |
€283.11 (553.71 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,547.95 / 4,983.35 лв.
|
| 12 месеца |
€213.42 (417.41 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,561.01 / 5,008.91 лв.
|
| 15 месеца |
€174.91 (342.09 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,623.59 / 5,131.30 лв.
|
| 18 месеца |
€149.46 (292.32 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,690.30 / 5,261.77 лв.
|
| 21 месеца |
€131.35 (256.90 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,758.38 / 5,394.93 лв.
|
| 24 месеца |
€117.60 (230.00 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,822.34 / 5,520.02 лв.
|
| 27 месеца |
€103.84 (203.10 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,803.77 / 5,483.70 лв.
|
| 30 месеца |
€95.36 (186.51 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,860.85 / 5,595.34 лв.
|
| 33 месеца |
€82.98
(162.30) лв. /мес.
Общо дължима сума: €2,738.44 / 5,355.93 лв.
|
| 36 месеца |
€79.54 (155.58) лв. /мес.
Общо дължима сума: €2,863.60/ 5,600.72 лв.
|