MCHOSE Gaming Mechanical Keyboard Ace 60 Pro е създадена за всички геймъри, които търсят прецизност и надеждност в компактна форма. С 60% размер и TTC Uranus Magnetic суичове, тази клавиатура предлага уникално гейминг изживяване, подкрепено от иновативни технологии като 8000Hz честота на предаване и RGB подсветка.
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACE60-6A |
| РАЗМЕР | 60% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Механична Геймърска Anti-Ghosting Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | TTC |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | TTC Uranus Magnetic Switch - Standard |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 100 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.4±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 32±6gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT keycap |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.1 ms |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 61 |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 290 x 100 x 28 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8000Hz Polling Rate 0.01mm RT Accuracy 0.1ms Latency 0 Dead Zone SOCD, RS, DKS, MT, TGL, Key Macros Adjustable Actuation Hot-Swappable 0.1- 3.4mm Actuation Range |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6977271153046 |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€27.71 (54.20 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €83.13 / 162.59 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€14.21 (27.79 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €85.24 / 166.72 лв.
|
| 9 месеца |
€9.78 (19.12 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €87.98 / 172.06 лв.
|
| 12 месеца |
€7.37 (14.41 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €88.43 / 172.95 лв.
|
| 15 месеца |
€6.04 (11.81 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €90.59 / 177.17 лв.
|
| 18 месеца |
€5.16 (10.09 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €92.89 / 181.68 лв.
|
| 21 месеца |
€4.54 (8.87 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €95.24 / 186.28 лв.
|
| 24 месеца |
€4.06 (7.94 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €97.45 / 190.59 лв.
|
| 27 месеца |
€3.59 (7.01 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €96.81 / 189.34 лв.
|
| 30 месеца |
€3.29 (6.44 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €98.78 / 193.20 лв.
|
| 33 месеца |
€2.87
(5.60) лв. /мес.
Общо дължима сума: €94.55 / 184.93 лв.
|
| 36 месеца |
€2.75 (5.37) лв. /мес.
Общо дължима сума: €98.87/ 193.38 лв.
|