MSI MAG 321UP QD-OLED Gaming Monitor предоставя върховно визуално изживяване с 31.5" UHD дисплей и 165Hz честота на опресняване. Насладете се на изключителна яснота и цветове благодарение на QD-OLED технологията и AMD FreeSync Premium Pro. Перфектно за геймъри, които търсят безупречно качество и бърза реакция.
| Тип на екрана | QD - OLED |
|---|---|
| Вид матрица | OLED |
| Дължина на диагонала на екрана | 31.5" |
| Големина на използваната част от екрана | 31.5" |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.1814 мм |
| Поддържани цветове | 1.07B |
| Максимална резолюция | 3840x2160 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 165 Hz |
| Максимална честота на хоризонтално сканиране | 390 kHz |
| Минимална честота на хоризонтално сканиране | 30 kHz |
| Максимална вертикална честота на сканиране | 165 Hz |
| Минимална вертикална честота на сканиране | 48 Hz |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Време за реакция | 0.03 ms |
| Обработка на екрана | Anti-Reflection |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Ергономични функции | Наклон, Регулиране на височината, Въртене около оста, Завъртане |
| Характеристики на дисплея | DisplayHDR 400, AMD FreeSync Premium Pro |
| Цветова гама | DCI-P3 99%, sRGB 138.2%, Adobe RGB 97.5% |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| USB | 1 (USB Type C) |
| EPREL | 2666405 |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Energy Label | F |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Характеристики за сигурност | Слот за заключване Kensington |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100x100mm |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 72 мм |
| Височина | 419 мм |
| Ширина | 717 мм |
| Номинално тегло | 9.1 кг |
| Дълбочина | 242 мм |
| Височина | 457 мм |
| Ширина | 717 мм |
| Тегло | 11.8 кг |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане | Да |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм) | 200 мм |
| Широчина на пакет (мм) | 990 мм |
| Височина на пакет (мм) | 538 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 11.8 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 9.1 кг |
| Брой в пакет | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 11.8 кг |
| Пакети в кашон | 1 |
| Тип пакет | Box |
| EAN код | 4711377212250 |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€292.68 (572.44 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €878.05 / 1,717.32 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€150.06 (293.50 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €900.37 / 1,760.97 лв.
|
| 9 месеца |
€103.25 (201.93 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €929.21 / 1,817.38 лв.
|
| 12 месеца |
€77.83 (152.23 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €933.98 / 1,826.70 лв.
|
| 15 месеца |
€63.79 (124.76 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €956.80 / 1,871.34 лв.
|
| 18 месеца |
€54.51 (106.61 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €981.13 / 1,918.92 лв.
|
| 21 месеца |
€47.90 (93.69 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,005.96 / 1,967.48 лв.
|
| 24 месеца |
€42.89 (83.88 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,029.28 / 2,013.10 лв.
|
| 27 месеца |
€37.87 (74.07 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,022.51 / 1,999.86 лв.
|
| 30 месеца |
€34.78 (68.02 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,043.33 / 2,040.57 лв.
|
| 33 месеца |
€30.26
(59.19) лв. /мес.
Общо дължима сума: €998.69 / 1,953.26 лв.
|
| 36 месеца |
€29.01 (56.74) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,044.33/ 2,042.53 лв.
|