MSI KATANA 15 HX B14WGK-215XBG предлага мощна производителност с Intel® Core™ i7-14650HX и графика NVIDIA® GeForce RTX™ 5070. С 15.6-инчов QHD дисплей с резолюция 2560x1440, всяка игра оживява. Оборудван с 16 GB DDR5 RAM и 1TB NVMe SSD, този лаптоп е създаден за бързина и надеждност.
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Katana-15-HX-B14WX/Overview |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| CPU model | Intel® Core™ i7-14650HX Processor |
| Memory size | 16 GB (2x8GB) |
| Memory type | DDR5 -5600 |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU, GDDR7 8GB |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM |
| Screen size | 15.6" |
| Screen type | QHD 165Hz DCI-P3 100% typical |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Interface | 1x RJ45 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) 3x Type-A USB3.2 Gen2 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi 6E AX211 |
| Camera | HD type (30fps@720p) Webcam |
| Audio | 2x 2W Speaker 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Keyboard | 4-Zone RGB Gaming Keyboard / ENG+BG |
| Expansion slots | 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| OS | None |
| Security | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0 |
| Battery | 4 cell 75 Battery (Whr) |
| Color | Black |
| Power adapter | 240W adapter |
| Weight | 2.4 kg |
| Dimensions | 359 x 262 x 25.5 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€540.05 (1,056.24 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,620.14 / 3,168.72 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€276.89 (541.55 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,661.33 / 3,249.27 лв.
|
| 9 месеца |
€190.50 (372.60 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,714.54 / 3,353.36 лв.
|
| 12 месеца |
€143.61 (280.88 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,723.34 / 3,370.55 лв.
|
| 15 месеца |
€117.70 (230.19 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,765.45 / 3,452.92 лв.
|
| 18 месеца |
€100.57 (196.71 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,810.34 / 3,540.71 лв.
|
| 21 месеца |
€88.39 (172.87 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,856.15 / 3,630.31 лв.
|
| 24 месеца |
€79.13 (154.77 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,899.19 / 3,714.49 лв.
|
| 27 месеца |
€69.88 (136.67 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,886.69 / 3,690.05 лв.
|
| 30 месеца |
€64.17 (125.51 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,925.10 / 3,765.17 лв.
|
| 33 месеца |
€55.84
(109.21) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,842.73 / 3,604.07 лв.
|
| 36 месеца |
€53.53 (104.69) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,926.95/ 3,768.79 лв.
|