Захранващ блок 19” 1U 200W MPS-1U200-16F
Ограничена наличност
Количество:
Лизингова схема
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
19”  1U Захранващ блок за монтаж в комуникационен шкаф. 16 канала с отделен предпазител за всеки канал. Изходяща мощност 200W, 12VDC/16.5A. Вход: AC90~264V, 50/60Hz Принудително охлаждане със следене на вътр. температура. Мек старт, защита от претоварване. EMI филтър. Регулиране на изходнотo напрежение 10~13.2V. Диодна индикация за всеки канал. Размери: 483х44.45х250mm.