Суич 9GE+1SFP с 8-Port PoE, G1110PF-8-120W
Код: G1110PF-8-120W Продуктов No: 212106 Марка: IP-COM Категория: Видеонаблюдение / POE Суич
Наличен
Количество:
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
10 портов Layer 2 PoE суич оптимизиран за видеонаблюдение. 8*10/100/1000Mbps Auto MDI/MDIX RJ45 port + 1*10/100/1000Mbps + 1*100/1000Base-X SFP ports; 6kV защита на портовете. Протоколи: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at. Пропусквателна способност: 20Gbps, Mac table: 8K, Forward speed: 14.9Mpps. максимална PoE мощност 110W. VLAN mode – портове 1-6 изолирани, но всеки порт може да комуникира с SFP 1. Работна температура 0Cº~45ºC.  Размери: 178mm×104mm×26mm. Входящ волтаж 100~240V AC,50/60Hz