Кабел UTP AWG 25 SP-1003-045
Ограничена наличност
Количество:
Лизингова схема
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
UTP (усускана двойка) кабел категория 5Е. AWG 25 - 4x2x25/1. Mедeн проводник с размер 0,45mm/0,16mm2, съпротивление ~182,6Ω/km. PVC изолация със СИВ цвят. Импеданс 100Ω. Затихване 64,5MHz – 17.1dB/100m; 4Mhz – 4.3dB/100m. Кашон 305м. Работна температура -30º~70ºC.