Кабел FTP кабел категория 5Е SP-1005-051
Ограничена наличност
Количество:
Безплатна доставка!
Лизингова схема
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
FTP (усускана двойка) кабел категория 5Е. AWG 24 - 4x2x24/1. Mедeн проводник с размер 0,51mm/0,21mm2, съпротивление 168Ω/km. 100% екран от алуминиево фолио и полиестерно фолио. Меден заземителен проводник. PVC изолация със СИВ цвят, външен диаметър 6.1mm. Импеданс 100Ω. Затихване 62,5MHz – 14dB/100m; 4Mhz – 3.5dB/100m. Кашон 305m. Работна температура -20º~75ºC.