Потопете се в света на игрите с MSI MPG 491CQPX QD-OLED Gaming Monitor. С впечатляващ 49" извит дисплей и ултра бърза честота на опресняване от 240Hz, този монитор ще ви осигури плавни и ясни изображения. Съвместимостта с G-Sync и HDR True Black 400 гарантират перфектна графика и реалистични цветове.
| EPREL | 2116106 |
|---|---|
| Тип на екрана | QD - OLED |
| Вид матрица | OLED |
| Дължина на диагонала на екрана | 49" |
| Радиус на кривата | 1800R |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.233 мм |
| Поддържани цветове | 1.07B |
| Максимална резолюция | 5120x1440 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 240 Hz |
| Максимална честота на хоризонтално сканиране | 390 kHz |
| Минимална честота на хоризонтално сканиране | 30 kHz |
| Максимална вертикална честота на сканиране | 240 Hz |
| Минимална вертикална честота на сканиране | 48 Hz |
| Яркост | 100 cd/m^2 |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Време за реакция | 0.03 ms |
| Обработка на екрана | Anti-Reflection |
| Изображение - съотношение на размерите | 32:9 |
| Ергономични функции | Наклон, Регулиране на височината, Завъртане |
| Характеристики на дисплея | NVIDIA G-SYNC, Crosshair, DQHD, VRR Technology, Power Delivery, SDR: 250 nits, HDR: 450 nits, OLED Care 2.0, DisplayHDR True Black 400, Less Blue Light, Graphene Film with Custom Heatsink, HDMITM CEC, KVM |
| Цветова гама | DCI-P3 99%, Adobe RGB 98%, sRGB 146% |
| Многоканален преглед | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| HDMI 2.1 | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort 1.4 | 1 |
| USB/DisplayPort | 1 (USB Type C) |
| USB 2.0 | 2 (USB Type-A); 1 (USB Type B) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Energy Label | G |
| EPREL | 2116106 |
| Включени кабели | HDMI кабел, Power Cord, DisplayPort кабел, USB Type B to Type A Cable |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба, 4 x Screws |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Характеристики за сигурност | Слот за заключване Kensington |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100x100mm |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA ClearMR 13000 |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 190 мм |
| Височина | 372 мм |
| Ширина | 1195 мм |
| Номинално тегло | 10.6 кг |
| Дълбочина | 328 мм |
| Височина | 410 мм |
| Ширина | 1195 мм |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане | Да |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм) | 1333 мм |
| Широчина на пакет (мм) | 286 мм |
| Височина на пакет (мм) | 493 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 16.4 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 10.6 кг |
| Брой в пакет | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 16.4 кг |
| Пакети в кашон | 1 |
| Тип пакет | Box |
| EAN код | 4711377237932 |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€369.51 (722.70 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,108.54 / 2,168.11 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€189.45 (370.54 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,136.72 / 2,223.23 лв.
|
| 9 месеца |
€130.35 (254.94 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,173.13 / 2,294.45 лв.
|
| 12 месеца |
€98.26 (192.18 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,179.15 / 2,306.21 лв.
|
| 15 месеца |
€80.53 (157.50 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,207.96 / 2,362.57 лв.
|
| 18 месеца |
€68.82 (134.59 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,238.68 / 2,422.64 лв.
|
| 21 месеца |
€60.48 (118.28 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,270.02 / 2,483.95 лв.
|
| 24 месеца |
€54.14 (105.90 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,299.47 / 2,541.54 лв.
|
| 27 месеца |
€47.81 (93.51 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,290.92 / 2,524.82 лв.
|
| 30 месеца |
€43.91 (85.87 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,317.20 / 2,576.22 лв.
|
| 33 месеца |
€38.21
(74.73) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,260.84 / 2,465.99 лв.
|
| 36 месеца |
€36.62 (71.63) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,318.47/ 2,578.70 лв.
|