MSI MAG 245F X24 е перфектният избор за геймърите, които търсят бързина и качество. С впечатляващата честота на опресняване от 240Hz и Rapid IPS панел, този монитор предоставя плавно и ясно изживяване. Допълнително, AMD FreeSync Premium и HDR Ready гарантират безупречно визуално представяне.
| Тип на екрана | LCD |
|---|---|
| Вид матрица | IPS |
| Дължина на диагонала на екрана | 23.8" |
| Големина на използваната част от екрана | 23.8" |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.2745 мм |
| Поддържани цветове | 1.07B |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 240 Hz |
| Максимална честота на хоризонтално сканиране | 271.16 kHz |
| Минимална честота на хоризонтално сканиране | 53.84 kHz |
| Максимална вертикална честота на сканиране | 240 Hz |
| Минимална вертикална честота на сканиране | 48 Hz |
| Яркост | 300 cd/m^2 |
| Контраст | 1 000 : 1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Време за реакция | 0.5 ms |
| Обработка на екрана | Anti-Glare |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Ергономични функции | Наклон |
| Характеристики на дисплея | Full HD, HDR, AMD FreeSync Premium |
| Цветова гама | Adobe RGB 85%, sRGB 112%, DCI-P3 87% |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| EPREL | 2398183 |
| Тип захранване | Захранващ адаптер |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Energy Label | E |
| Включени кабели | Захранващ кабел, HDMI кабел |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Характеристики за сигурност | Kensington Lock Slot |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100x100mm |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 538.9 мм |
| Височина | 318.8 мм |
| Ширина | 56.9 мм |
| Номинално тегло | 3.25 кг |
| Дълбочина | 538.9 мм |
| Височина | 411.6 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Тегло | 5.32 кг |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане | Да |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм) | 125 мм |
| Широчина на пакет (мм) | 600 мм |
| Височина на пакет (мм) | 411 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 5.32 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 3.25 кг |
| Брой в пакет | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 5.32 кг |
| Пакети в кашон | 1 |
| Тип пакет | Box |
| EAN код | 4711377363211 |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€47.99 (93.86 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €143.98 / 281.59 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€24.61 (48.12 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €147.64 / 288.75 лв.
|
| 9 месеца |
€16.93 (33.11 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €152.36 / 298.00 лв.
|
| 12 месеца |
€12.76 (24.96 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €153.15 / 299.53 лв.
|
| 15 месеца |
€10.46 (20.46 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €156.89 / 306.85 лв.
|
| 18 месеца |
€8.94 (17.48 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €160.88 / 314.65 лв.
|
| 21 месеца |
€7.85 (15.36 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €164.95 / 322.61 лв.
|
| 24 месеца |
€7.03 (13.75 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €168.77 / 330.09 лв.
|
| 27 месеца |
€6.21 (12.15 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €167.66 / 327.92 лв.
|
| 30 месеца |
€5.70 (11.15 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €171.08 / 334.60 лв.
|
| 33 месеца |
€4.96
(9.71) лв. /мес.
Общо дължима сума: €163.76 / 320.28 лв.
|
| 36 месеца |
€4.76 (9.30) лв. /мес.
Общо дължима сума: €171.24/ 334.92 лв.
|