Монитор Samsung Odyssey G95C LS49CG950EUXEN 49" VA CURVED 1000R, 240 Hz, 1ms, 5120x1440, FreeSync Premium
Код: LS49CG950EUXEN Продуктов No: 152347 Марка: SAMSUNG Категория: Монитори и дисплеи / Монитори
Ограничена наличност
Количество:
Безплатна доставка!
Лизингова схема
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
ПриложениеGaming
Размер на дисплея49 inch
Тип на матрицатаVA
ТехнологияLED
Резолюция5120 x 1440
Формат на картината32:9
Размери пиксел0.23 мм
Ъгъл на видимост178°/178°
Време за реакция1 ms (GTG)‎
Честота на опресняване240 Hz
Яркост450 cd/m²
Статичен контраст2500:1
Брой цветове1.07 билиона
Специални характеристикиVESA Display HDR1000
Специални характеристикиFreeSync Premium Pro
Специални характеристикиHDR10+
Специални характеристикиCurved 1000R
Видео портовеHDMI
Видео портовеDisplayPort
USB Портове2 x USB 3.0
Вградени говорители2 x 5W
Въртене(портрет)/Pivot-15 ~ +15
Накланяне/Tilt-2° ~11.0°
Регулиране(ляво/дясно)/SwivelНе
Регулиране височинадо 120 mm
Монтиране на стена100 x 100 mm
Размери1147.6 x 568.4 x 420.5 mm
Консумирана мощност45 W