Монитор Samsung Odyssey G6 G650 - LS32BG650EUXEN
Код: LS32BG650EUXEN Продуктов No: 144077 Марка: SAMSUNG Категория: Монитори и дисплеи / Монитори
Ограничена наличност
Количество:
Безплатна доставка!
Лизингова схема
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
ПриложениеGaming
Размер на дисплея32 inch
Тип на матрицатаVA
ТехнологияLED/VA
Резолюция2560 x 1440
Формат на картинатаWide
Размери пиксел0.234 мм
Ъгъл на видимост178°/178°
Време за реакция1 ms
Честота на опресняване240 Hz
Яркост350 cd/m2
Брой цветове1.07 билиона
Специални характеристикиFreeSync™ Premium Pro
Специални характеристикиОперационна система: Tizen™
Специални характеристикиЦветoви спектър: 99% DCI-P3
Специални характеристикиCurved 1000R
Специални характеристикиVESA DisplayHDR 600
Видео портовеHDMI
Видео портовеDisplayPort
USB Портове2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Допълнителни портовеEthernet (RJ-45)
Допълнителни портовеAudio Jack
Вградени говорители2 x 3W
Въртене(портрет)/Pivot+90° ~ -90°
Накланяне/Tilt-9.0º ~ 13.0º
Регулиране(ляво/дясно)/Swivel-15°~+15°
Регулиране височинадо 120 mm
Монтиране на стена100 x 100 mm
Размери713.0 x 606.4 x 311.1 mm
Консумирана мощност30 W