Монитор Samsung LS32BG750NPXEN Odyssey G75NB, 32", Curved, 3840x2160, VA, 165Hz, 1ms
Код: LS32BG750NPXEN-14 Продуктов No: 133602 Марка: SAMSUNG Категория: Монитори и дисплеи / Монитори
Наличен Отстъпка -67%
Кратко описание
Монитор Samsung LS32BG750NPXEN Odyssey G75NB, 32" UHD Curved 1000R 16:9 (3840x2160) VA 165Hz, 350 cd/㎡, 1m:1, Q HDR 2000, 1ms (GTG), 178/178, FreeSync PP, 1xDP 2xHDMI, 2xUSB 3.0 , 3.5 Jack, Tilt/Pivot/Swivel/HeightAdj (120mm), VESA 100x100, 3Y
Количество:
Безплатна доставка!
Лизингова схема
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
Тип на екрана LCD
Технология на дисплея Активна TFT матрица
Дължина на диагонала на екрана 27"
Вид матрица IPS
Тип на резбата Pixel Pitch
Големина на точката 0.3108 мм
Поддържани цветове 16.7M
Максимална резолюция 1920x1080
Максимална скорост на видео-опресняване 360 Hz
Яркост 400 cd/m^2
Контраст 1 000 : 1
Макс. хоризонтален ъгъл 178 °
Макс. вертикален ъгъл 178 °
Време за реакция 1 ms
Обработка на екрана Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25%
Изображение - съотношение на размерите 16:9
Ergonomic Features Rotate, Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel
Характеристики на дисплея Full HD
Бял светодиод (Подсветка)
Flicker-free Technology
Low Blue Light
HDR10
AMD Adaptive Sync Technology
AMD FreeSync Premium
ComfortView
Gamut sRGB 99%
DisplayPort 2
HDMI 1 (HDMI (Type A))
USB 3.2 Gen 1 4 (USB 3.2 (type C)); 1 (USB 3.2 (type B))
Тип захранване Захранващ модул
Максимално входно напрежение 240 V
Минимално входно напрежение 100 V
Максимална входна честота 60 Hz
Минимална входна честота 50 Hz
Консумирана енергия при работа 21.4 W
Включени кабели Захранващ кабел
Включени аксесоари Ръководство за употреба
Видове монтаж Десктоп/За монтаж на стена
Характеристики за сигурност Security Lock Slot
Монтажни възможности на плосък панел 100mm
Съвместими стандарти за монитор Plug and Play
VESA FDMI
RoHS
Характеристики намаляващи вредата на околната среда PVC free
Mercury-Free LCD Display
Arsenic-Free Display Glass
BFR Free
Максимална температура на околната среда 40 °C
Минимална температура на околната среда 0 °C
Макс. околна температура в изключен режим 60 °C
Мин. неработна околна температура -20 °C
Макс. влажност на околния въздух 80 %
Мин. работна влажност на въздуха 10 %
Макс. влажност на въздуха в изключен режим 90 %
Дълбочина 68 мм
Височина 364.94 мм
Ширина 611.44 мм