Монитор ROG Swift OLED PG27UCDM - 27" 4K QD-OLED, 240Hz, 0.03ms
Код: ASUS-MON-ROG-PG27UCDM Продуктов No: 177070 Марка: ASUS Категория: Монитори и дисплеи / Монитори
Ограничена наличност
Кратко описание
  • Дисплей: 27-инчов (26.5-инчов видим) 4K QD-OLED панел с честота на опресняване от 240Hz и ултра-бързо време за реакция от 0.03ms (GTG), което осигурява плавни визуализации и минимално размазване.
  • Свързаност: Включва DisplayPort™ 2.1a UHBR20 с пълна честотна лента от 80Gbps, USB-C® (90W PD) и HDMI® 2.1, предоставяйки разнообразни опции за свързване.