Впечатляващият 27-инчов монитор Lenovo 27Q-10 (модел 68C6GAC4EU) комбинира изключителна яснота и гладкост на изображението с 240Hz честота на опресняване и 2560x1440 резолюция. С широк ъгъл на гледане от 178° и технологията AMD FreeSync™ Premium, всеки детайл е ясно видим, независимо от вашата позиция пред екрана.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/Legion_27Q_10_Monitor?M=68C6GAC4EU |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 68C6GAC4EU |
| Screen size | 27" |
| Screen type | IPS, WLED, Anti-glare |
| Refresh rate | 240Hz |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.2331x0.2331 mm |
| Color gamut | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Color saturation | 16.7 Million |
| Contrast | 1000:1 |
| Response time | 0.5 ms (MPRT) / 1 ms (Level 4) / 2 ms (Level 3) / 3ms (Level 2) / 4 ms (Level 1) |
| Viewing angle | 178° / 178° |
| I/O | 2x HDMI® 2.1 TMDS; 1x DisplayPort™ 1.4 (HBR3); 1x audio-out (3.5mm) |
| Sync technology | AMD FreeSync™ Premium, VESA Adaptive Sync, NVIDIA® G-SYNC® |
| Mechanical design | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand; Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| Curvature | None |
| Body color | Raven Black |
| Features | HDR10 Compliance; NVIDIA® G-SYNC® Compatible; AMD FreeSync™ Premium; AMD FreeSync™ technology only can work with AMD Radeon™ series graphics card.; VESA Adaptive Sync; Lenovo® Artery (Lenovo® Accessories and Display Manager) Support; Lenovo® Artery supports Windows® 10 & 11, Mac OS, and Windows® On Arm (functions vary across systems).; Lenovo® Accessories and Display Manager is formerly Lenovo® Display Control Center.; Dolby Vision®; Gaming Console Support; Natural Low Blue Light |
| Power adapter | Integrated |
| Power consumption | 25W / 50W |
| Weight | Monitor With Stand | 6 kg; Monitor Head Only | 3.9 kg |
| Dimensions | Lowest Position | 613.1 x 214.0 x 401.5 mm; Highest Position | 613.1 x 214.0 x 536.5 mm; Unpacked Head Only | 613.1 x 42.3 x 366.4 mm |
| Other | Operating System: Support Windows® 10, Windows® 11 |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€67.59 (132.20 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €202.78 / 396.61 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€34.66 (67.78 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €207.94 / 406.69 лв.
|
| 9 месеца |
€23.84 (46.64 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €214.60 / 419.72 лв.
|
| 12 месеца |
€17.97 (35.16 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €215.70 / 421.87 лв.
|
| 15 месеца |
€14.73 (28.81 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €220.97 / 432.18 лв.
|
| 18 месеца |
€12.59 (24.62 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €226.59 / 443.17 лв.
|
| 21 месеца |
€11.06 (21.64 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €232.32 / 454.38 лв.
|
| 24 месеца |
€9.90 (19.37 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €237.71 / 464.92 лв.
|
| 27 месеца |
€8.75 (17.11 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €236.14 / 461.86 лв.
|
| 30 месеца |
€8.03 (15.71 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €240.95 / 471.26 лв.
|
| 33 месеца |
€6.99
(13.67) лв. /мес.
Общо дължима сума: €230.64 / 451.10 лв.
|
| 36 месеца |
€6.70 (13.10) лв. /мес.
Общо дължима сума: €241.18/ 471.71 лв.
|