Геймърски Монитор ASRock PGO27QFS
Код: PGO27QFS Продуктов No: 168219 Марка: ASROCK Категория: Монитори и дисплеи / Монитори
Ограничена наличност
Кратко описание
Количество:
Безплатна доставка!
Лизингова схема
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
ПриложениеGaming
Размер на дисплея27 inch
ТехнологияAnti-Glare
ТехнологияWOLED
Резолюция2560 x 1440
Формат на картинатаWide
Размери пиксел0.2292 mm
Ъгъл на видимост178°/178°
Време за реакция0.03 ms (GTG)
Честота на опресняване240 Hz
Яркост275 nits (SDR Typ.) / 1300 nits (HDR Peak)
Статичен контраст1000:1
Брой цветове10bit 1.07 билиона
Специални характеристикиVESA Display HDR400
Специални характеристикиFreeSync Premium Pro
Специални характеристикиЦветoви спектър: 99% DCI-P3
Специални характеристикиИнтегрирана Wi-Fi антена (7dBi)
Видео портове2 x HDMI 2.1
Видео портове2 x DisplayPort 1.4
USB ПортовеНе
USB Портове2 x USB 3.2 Gen1
USB Портове1 x USB Type C
USB Портове1 x USB 3.2 Type B
Допълнителни портове1 x Earphone Jack
Вградени говорители2 x 3W
Въртене(портрет)/Pivot+90° ~ -90°
Накланяне/Tilt-7° ~ +15°
Регулиране(ляво/дясно)/Swivel+30° ~ -30°
Регулиране височинадо 150 mm
Монтиране на стена75 x 75 мм
Размери604 x 606 x 263 mm
Консумирана мощност27 W