С Monitor Dell Pro P2726DEV се наслаждавате на кристално ясен QHD дисплей с резолюция 2560x1440, който осигурява гладко и детайлно визуално преживяване благодарение на 100 Hz честота на опресняване. IPS технологията с антирефлексно покритие гарантира ярки цветове и широки ъгли на видимост. С вградената камера и високоговорители, това е перфектният избор за видеоконференции и бизнес срещи.
| Тип на екрана | LCD |
|---|---|
| Вид матрица | IPS |
| Дължина на диагонала на екрана | 27" |
| Големина на използваната част от екрана | 27" |
| Тип на резбата | Pixel Pitch |
| Големина на точката | 0.2331 мм |
| Плътност на пикселите | 109 ppi |
| Поддържани цветове | 16.78M |
| Максимална резолюция | 2560x1600 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 100 Hz |
| Максимална честота на хоризонтално сканиране | 151 kHz |
| Минимална честота на хоризонтално сканиране | 30 kHz |
| Максимална вертикална честота на сканиране | 100 Hz |
| Минимална вертикална честота на сканиране | 48 Hz |
| Яркост | 350 cd/m^2 |
| Контраст | 1 500 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Време за реакция | 5 ms |
| Обработка на екрана | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Ергономични функции | Наклон, Регулиране на височината, Въртене около оста, Завъртане |
| Характеристики на дисплея | Flicker-free Technology, QHD, Low Blue Light, Normal Response Time: 8 ms |
| Цветова гама | sRGB 99% |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 2 |
| USB 3.2 | 2 (USB 3.2 (type C)); 1 (USB 3.2 (type B)); 3 (USB 3.2 (type A)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Консумирана енергия при работа | 20.9 W |
| Максимална консумирана енергия | 190 W |
| Консумирана енергия в режим на готовност | 0.3 W |
| Вградени устройства | Web Cam |
| Включени кабели | Захранващ кабел, DisplayPort кабел, USB кабел тип C, USB Type B to Type A Cable |
| Включени аксесоари | Документация, Stand Riser, Stand Base |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Характеристики за сигурност | Security Lock Slot |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100x100mm |
| Съвместими стандарти за монитор | Energy Star, VESA FDMI, TCO, RoHS |
| Външен цвят | Черен |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 60 °C |
| Мин. неработна околна температура | -20 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 80 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 10 % |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 90 % |
| Мин. влажност в неработен режим | 5 % |
| Макс. работна надморска височина | 5000 m |
| Дълбочина | 60.11 мм |
| Височина | 392.58 мм |
| Ширина | 612.34 мм |
| Номинално тегло | 4.96 кг |
| Дълбочина | 192.28 мм |
| Височина | 567.78 мм |
| Ширина | 612.34 мм |
| Тегло | 6.93 кг |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане | Да |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Гаранция Срок бележки | Next Business Day |
| Дълбочина на пакета (мм) | 613 мм |
| Широчина на пакет (мм) | 270 мм |
| Височина на пакет (мм) | 429 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 7.5 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 8.12 кг |
| Брой в пакет | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 9.7 кг |
| Пакети в кашон | 1 |
| Тип пакет | Box |
| EAN код | 5397321029007 |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€138.93 (271.72 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €416.78 / 815.15 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€71.23 (139.31 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €427.38 / 835.87 лв.
|
| 9 месеца |
€49.01 (95.85 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €441.07 / 862.65 лв.
|
| 12 месеца |
€36.94 (72.26 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €443.33 / 867.07 лв.
|
| 15 месеца |
€30.28 (59.22 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €454.16 / 888.26 лв.
|
| 18 месеца |
€25.87 (50.60 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €465.71 / 910.85 лв.
|
| 21 месеца |
€22.74 (44.47 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €477.49 / 933.90 лв.
|
| 24 месеца |
€20.36 (39.81 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €488.56 / 955.55 лв.
|
| 27 месеца |
€17.98 (35.16 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €485.35 / 949.26 лв.
|
| 30 месеца |
€16.51 (32.29 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €495.23 / 968.59 лв.
|
| 33 месеца |
€14.36
(28.10) лв. /мес.
Общо дължима сума: €474.04 / 927.14 лв.
|
| 36 месеца |
€13.77 (26.93) лв. /мес.
Общо дължима сума: €495.71/ 969.52 лв.
|