ASUS 34 ROGSWIFT OLED PG34WCDN е върховният избор за геймъри, които търсят безупречно визуално изживяване. Със своята QD-OLED технология и изумителна честота на опресняване от 360Hz, този монитор предлага невероятна гладкост и яркост. Насладете се на завладяващи игри с ултра широкия 21:9 аспект и извивка от 1800R.
| Vendor_url | https://rog.asus.com/monitors/32-to-34-inches/rog-swift-oled-pg34wcdn/ |
|---|---|
| Manufacturer | Asus |
| Screen size | 34" |
| Screen type | QD-OLED, Tandem RGB QD-OLED; Display Surface: Anti-Reflection (BlackShield Film) |
| Refresh rate | 360Hz |
| Screen resolution | 3440x1440 |
| Screen aspect ratio | 21:9 |
| Pixel pitch | 0.231mm |
| Brightness | 1,300 cd/m2 |
| Color saturation | 1073.7M (10 bit) |
| Contrast | 1,500,000:1 |
| Response time | 0.03ms(GTG) |
| Viewing angle | 178°/ 178° |
| Signal frequency | DP:27KHz to 625KHz (H) / 24Hz to 360Hz (V); HDMI:27KHz to 625KHz (H) / 24Hz to 360Hz (V); Type-C:27KHz to 625KHz (H) / 24Hz to 360Hz (V) |
| I/O | DisplayPort 2.1: Yes, UHBR 20 HDMI (v2.1) x 2 (FRL) USB-C x 1 (DP Alt Mode) Earphone jack: Yes USB Hub: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A USB-C Power Delivery: 90W |
| Audio | Speaker: No |
| Mechanical design | 1/4" Tripod Socket: Yes; Tilt: Yes (+20° ~ -3°); Swivel: Yes (+30° ~ -30°); Height Adjustment: 0~110mm; VESA Wall Mounting: 100x100mm; Lighting effect (Aura): Aura Sync; Proximity Sensor: Yes; Kensington Lock: Yes |
| Curvature | 1800R |
| Features | GamePlus; Game Visual; VRR Technology; Extreme Low Motion Blur; DisplayWidget; GameFast Input technology; Shadow Boost; Aspect Control; KVM Switch; A.I. Assistant Technology: AI Visual; A.I. Assistant Technology: Dynamic Crosshair; A.I. Assistant Technology: Dynamic Shadow Boost; Color Calibration E-report: Yes, via DisplayWidget Center |
| Power consumption | Power Consumption: 85W; Power Saving Mode: <0.5W; Power Off Mode: <0.3W; Voltage: 100-240V, 50/60Hz |
| Weight | Net Weight with Stand: 8.3 kg; Net Weight without Stand: 5.6 kg; Gross Weight: 13.7 kg |
| Dimensions | Phys. Dimension with stand (W x H x D): 81.28 x 56.27 x 27.61 cm; Phys. Dimension without Stand (W x H x D): 81.28 x 37.33 x 10.79 cm; Box Dimension (W x H x D): 98.0 x 20.0 x 50.0 cm (38.58" x 7.87" x 19.69") |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€475.05 (929.11 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,425.14 / 2,787.33 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€243.56 (476.37 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,461.37 / 2,858.19 лв.
|
| 9 месеца |
€167.58 (327.75 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,508.18 / 2,949.75 лв.
|
| 12 месеца |
€126.33 (247.07 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,515.92 / 2,964.88 лв.
|
| 15 месеца |
€103.53 (202.49 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,552.96 / 3,037.33 лв.
|
| 18 месеца |
€88.47 (173.03 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,592.45 / 3,114.55 лв.
|
| 21 месеца |
€77.75 (152.07 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,632.75 / 3,193.37 лв.
|
| 24 месеца |
€69.61 (136.14 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,670.60 / 3,267.42 лв.
|
| 27 месеца |
€61.47 (120.22 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,659.61 / 3,245.92 лв.
|
| 30 месеца |
€56.45 (110.40 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,693.40 / 3,312.00 лв.
|
| 33 месеца |
€49.12
(96.07) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,620.94 / 3,170.28 лв.
|
| 36 месеца |
€47.08 (92.09) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,695.03/ 3,315.18 лв.
|