MSI CYBORG 15 A13VEK-2292XBG комбинира мощния Intel® Core™ i5-13420H процесор с RTX 4050 графична карта, за да ви предостави бързина и визуално удоволствие по време на гейминг. С 16GB DDR5 памет и 512GB SSD, този лаптоп осигурява изключителна производителност и скорост за вашите нужди. Насладете се на кристално чисти изображения на 15.6" FHD екран със 144Hz честота на опресняване.
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Cyborg-15-A13VX/Overview |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| CPU model | Intel® Core™ i5-13420H |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | DDR5-5200 |
| Graphics | RTX 4050, GDDR6 6GB |
| SSD | 512GB |
| Disk specifications | NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM |
| Screen size | 15.6" |
| Screen type | FHD 144Hz 45%NTSC IPS-Level |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Interface | 1x RJ45 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™) 2x Type-A USB3.2 Gen1 1x HDMI™ 2.1 (4K @ 60Hz) |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | HD type (30fps@720p) Webcam |
| Audio | 2x 2W Speaker 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Keyboard | 4-Zone RGB Gaming Keyboard |
| OS | None |
| Security | Kensington Lock |
| Battery | 3 cell, 52.4Whr |
| Color | Translucent Black |
| Power adapter | 120W adapter |
| Weight | 1.98 kg |
| Dimensions | 359.36 x 250.34 x 21.95-22.9 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€343.52 (671.87 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,030.56 / 2,015.61 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€176.13 (344.47 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,056.76 / 2,066.85 лв.
|
| 9 месеца |
€121.18 (237.01 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,090.61 / 2,133.06 лв.
|
| 12 месеца |
€91.35 (178.67 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,096.21 / 2,144.00 лв.
|
| 15 месеца |
€74.87 (146.43 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,122.99 / 2,196.39 лв.
|
| 18 месеца |
€63.97 (125.12 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,151.55 / 2,252.23 лв.
|
| 21 месеца |
€56.22 (109.96 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,180.69 / 2,309.23 лв.
|
| 24 месеца |
€50.34 (98.45 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,208.07 / 2,362.77 лв.
|
| 27 месеца |
€44.45 (86.93 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,200.12 / 2,347.23 лв.
|
| 30 месеца |
€40.82 (79.83 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,224.55 / 2,395.01 лв.
|
| 33 месеца |
€35.52
(69.47) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,172.15 / 2,292.53 лв.
|
| 36 месеца |
€34.05 (66.59) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,225.73/ 2,397.31 лв.
|