Потопете се в света на високите технологии с Lenovo YG Pro 7 14. Снабден с мощния AMD Ryzen™ AI 7 350 процесор и 32GB памет, този лаптоп предлага изключителна производителност. OLED дисплеят с 3K резолюция и Dolby Vision® гарантира кристално ясни изображения, докато алуминиевият корпус добавя стил и издръжливост.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/Yoga_Pro_7_14AKP10?M=83KG000RBM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 83KG000RBM |
| CPU model | AMD Ryzen™ AI 7 350 (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Memory size | 32GB |
| Memory type | Soldered LPDDR5X-8000 Max Memory: 32GB soldered memory, not upgradable |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 860M Graphics |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 14.5" |
| Screen type | 3K OLED 1000nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 90Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 600, Glass, X-Rite®, PureSight Pro |
| Screen resolution | 2944x1840 |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 1x USB-A (USB 5Gbps) 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) Various docking solutions are supported via USB-C® |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | 5.0MP + IR with E-shutter |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP) Microphone: 4x, Array |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian Buttonless glass surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 80 x 135 mm |
| Expansion slots | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel Two M.2 slots • One M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot • One M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot |
| OS | Windows® 11 Home, English Office Trial |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled No Fingerprint Reader • E-shutter • IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| Battery | 84Wh |
| Material | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Color | Tidal Teal |
| NPU | Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS |
| Power adapter | 100W USB-C® Slim (3-pin) |
| Weight | Starting at 1.54 kg |
| Dimensions | 325.3 x 228.1 x 17.4 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€534.98 (1,046.32 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,604.93 / 3,138.97 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€274.29 (536.46 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,645.73 / 3,218.77 лв.
|
| 9 месеца |
€188.72 (369.10 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,698.45 / 3,321.88 лв.
|
| 12 месеца |
€142.26 (278.24 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,707.16 / 3,338.91 лв.
|
| 15 месеца |
€116.59 (228.03 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,748.88 / 3,420.50 лв.
|
| 18 месеца |
€99.63 (194.86 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,793.34 / 3,507.47 лв.
|
| 21 месеца |
€87.56 (171.25 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,838.73 / 3,596.24 лв.
|
| 24 месеца |
€78.39 (153.32 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,881.36 / 3,679.62 лв.
|
| 27 месеца |
€69.22 (135.39 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,868.98 / 3,655.41 лв.
|
| 30 месеца |
€63.57 (124.33 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,907.03 / 3,729.83 лв.
|
| 33 месеца |
€55.32
(108.19) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,825.43 / 3,570.24 лв.
|
| 36 месеца |
€53.02 (103.71) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,908.87/ 3,733.42 лв.
|