Lenovo IdeaPad Pro 5 14 (модел 83SG000DBM) комбинира мощна производителност и елегантен дизайн. Със своя 14-инчов 2.8K OLED дисплей и AMD Ryzen™ AI 9 процесор, този лаптоп е идеален за работа и забавление. Лек и стилен, той предлага ненадминат комфорт и функционалност.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/IdeaPad_Pro_5_14AGP11?M=83SG000DBM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 83SG000DBM |
| CPU model | AMD Ryzen™ AI 9 465 (10C / 20T, 2.0 / 5.0GHz, 10MB L2 / 24MB L3) |
| Memory size | 32GB |
| Memory type | Soldered LPDDR5X-8533 Max Memory: 32GB soldered memory, not upgradable |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 880M Graphics |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 14" |
| Screen type | 2.8K OLED 500nits (typical) / 1100nits (peak) Glossy, 100% DCI-P3, DisplayHDR™ True Black 1000, 120Hz VRR |
| Screen resolution | 2880x1800 |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 1x USB-A (USB 5Gbps) 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x SD card reader Various docking solutions supported via USB-C® |
| LAN | None |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Audio | High Definition (HD) Audio Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos® Microphone 2x, Array |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian Buttonless glass surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 80 x 135 mm |
| Expansion slots | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel Two M.2 slots • One M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot • One M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot SD Card Reader |
| OS | None |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled No Fingerprint Reader Camera privacy shutter IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| Battery | 92.5Wh |
| Material | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Color | Luna Grey |
| NPU | Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS |
| Power adapter | 100W USB-C® Slim (3-pin) |
| Weight | Around 1.43 kg |
| Dimensions | 312 x 221 x 15.7 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€497.15 (972.34 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,491.45 / 2,917.02 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€254.89 (498.53 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,529.36 / 2,991.17 лв.
|
| 9 месеца |
€175.37 (343.00 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,578.35 / 3,086.99 лв.
|
| 12 месеца |
€132.20 (258.57 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,586.45 / 3,102.82 лв.
|
| 15 месеца |
€108.35 (211.91 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,625.21 / 3,178.64 лв.
|
| 18 месеца |
€92.59 (181.08 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,666.54 / 3,259.46 лв.
|
| 21 месеца |
€81.37 (159.14 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,708.71 / 3,341.95 лв.
|
| 24 месеца |
€72.85 (142.48 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,748.33 / 3,419.43 лв.
|
| 27 месеца |
€64.33 (125.81 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,736.83 / 3,396.94 лв.
|
| 30 месеца |
€59.07 (115.54 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,772.18 / 3,466.09 лв.
|
| 33 месеца |
€51.40
(100.54) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,696.36 / 3,317.78 лв.
|
| 36 месеца |
€49.27 (96.37) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,773.89/ 3,469.43 лв.
|