LENOVO YG 7 2IN1 с модел 83JR0011BM съчетава мощността на AMD Ryzen™ AI 7 процесор с елегантния дизайн на 2-в-1 устройство. Изпитайте върховна производителност и впечатляващо визуално изживяване с 14-инчовия 2.8K OLED дисплей, идеален за работа и забавления.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/Yoga_7_2_in_1_14AKP10?M=83JR0011BM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 83JR0011BM |
| CPU model | AMD Ryzen™ AI 7 350 (8C / 16T, 2 / 5GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Memory size | 24GB |
| Memory type | Soldered LPDDR5X-7500; Max Memory: 24GB soldered memory, not upgradable |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 860M Graphics |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 14" |
| Screen type | 2.8K WQXGA+ OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 120Hz, Dolby Vision®, TÜV Low Blue Light, DisplayHDR™ True Black 1000, Glass, Touch, OGM, 10-point Multi-touch |
| Screen resolution | 2880x1800 |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4a; 1x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1 UHBR10; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x microSD card reader; Various docking solutions are supported via USB-C® |
| LAN | None |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | 5.0MP + IR with Privacy Shutter |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec; 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP); Microphone 4x, Array |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian; Buttonless glass-like Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Expansion slots | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; One M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot; microSD Card Reader |
| OS | Windows® 11 Home, English; Office Trial |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled; No Fingerprint Reader; Camera privacy shutter; IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| Battery | 70Wh |
| Material | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Color | Tidal Teal |
| Pen | Lenovo® Yoga® Pen (Luna Grey) |
| NPU | Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS |
| Power adapter | 65W USB-C® Slim (2-pin, Wall-mount) |
| Weight | Starting at 1.38 kg |
| Dimensions | 317 x 228 x 15.45 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€462.85 (905.26 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,388.55 / 2,715.77 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€237.31 (464.13 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,423.85 / 2,784.80 лв.
|
| 9 месеца |
€163.27 (319.33 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,469.46 / 2,874.01 лв.
|
| 12 месеца |
€123.08 (240.73 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,476.99 / 2,888.75 лв.
|
| 15 месеца |
€100.87 (197.29 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,513.09 / 2,959.34 лв.
|
| 18 месеца |
€86.20 (168.59 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,551.56 / 3,034.58 лв.
|
| 21 месеца |
€75.75 (148.16 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,590.82 / 3,111.38 лв.
|
| 24 месеца |
€67.82 (132.65 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,627.71 / 3,183.52 лв.
|
| 27 месеца |
€59.89 (117.13 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,617.00 / 3,162.58 лв.
|
| 30 месеца |
€55.00 (107.57 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,649.92 / 3,226.96 лв.
|
| 33 месеца |
€47.86
(93.60) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,579.32 / 3,088.88 лв.
|
| 36 месеца |
€45.88 (89.72) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,651.50/ 3,230.06 лв.
|