Lenovo Legion 5 15 модели 83LY00RVBM комбинира мощност и елегантност с Intel Core™ i7 процесор и NVIDIA GeForce RTX™ 5060 графика. С 15.3-инчов WUXGA IPS дисплей, този лаптоп предлага изключителна картина и бърза реакция. Неговата устойчивост и производителност го правят перфектен за гейминг и мултитаскинг.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/Legion_5_15IRX10?M=83LY00RVBM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 83LY00RVBM |
| CPU model | Intel Core™ i7-13650HX, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core up to 4.9GHz, E-core up to 3.6GHz, 24MB Intel® Smart Cache |
| Memory size | 32 (2x16GB) |
| Memory type | SODIMM DDR5-4800 Max Memory: Up to 32GB DDR5-4800 offering |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 15.3" |
| Screen type | WUXGA IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, Dolby Vision® |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Interface | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 95-100W and DisplayPort™ 2.1 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort™ 1.4 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Slim tip Power connector Various docking solutions supported via USB-C® |
| LAN | 100/1000M (RJ-45) |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | 5.2 |
| Camera | HD 720p with E-shutter |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio Microphone 2x, Array |
| Keyboard | White Backlit, Bulgarian Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Expansion slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable Two M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slots |
| OS | None |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled No Fingerprint Reader E-shutter |
| Battery | 80Wh |
| Material | PC-ABS + 15% Talc (Top), PC-ABS + 15% Talc (Bottom) |
| Color | Eclipse Black |
| Features | AI Chip: LA1 |
| Power adapter | 245W Slim Tip (3-pin) |
| Weight | Starting at 2.1 kg |
| Dimensions | 344.9 x 255.35 x 22.50-23.99 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€565.80 (1,106.61 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,697.40 / 3,319.83 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€290.09 (567.37 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,740.55 / 3,404.22 лв.
|
| 9 месеца |
€199.59 (390.36 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,796.31 / 3,513.27 лв.
|
| 12 месеца |
€150.46 (294.27 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,805.52 / 3,531.29 лв.
|
| 15 месеца |
€123.31 (241.17 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,849.64 / 3,617.58 лв.
|
| 18 месеца |
€105.37 (206.09 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,896.67 / 3,709.56 лв.
|
| 21 месеца |
€92.60 (181.12 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,944.67 / 3,803.43 лв.
|
| 24 месеца |
€82.91 (162.15 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,989.75 / 3,891.62 лв.
|
| 27 месеца |
€73.21 (143.19 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,976.66 / 3,866.02 лв.
|
| 30 месеца |
€67.23 (131.49 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,016.91 / 3,944.72 лв.
|
| 33 месеца |
€58.50
(114.42) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,930.61 / 3,775.94 лв.
|
| 36 месеца |
€56.08 (109.68) лв. /мес.
Общо дължима сума: €2,018.84/ 3,948.52 лв.
|