Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 предлага мощна комбинация от AMD Ryzen™ AI 5 процесор и интегрирана Radeon™ 840M графика, осигуряващи безпроблемна производителност. С 16GB LPDDR5X памет и 1TB SSD, този лаптоп е създаден за бързи и ефективни работни процеси. Насладете се на гъвкавостта на 16-инчовия WUXGA IPS тъчскрийн с Lenovo® Digital Pen 2.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/IdeaPad_5_2_in_1_16AKP10?M=83KU000FBM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 83KU000FBM |
| CPU model | AMD Ryzen™ AI 5 340 (6C / 12T, 2.0 / 4.8GHz, 6MB L2 / 16MB L3) |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | Soldered LPDDR5X-7500 Max Memory: 16GB soldered memory, not upgradable |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 840M Graphics |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 16" |
| Screen type | WUXGA IPS 300nits Glossy, 45% NTSC, 60Hz, TÜV Low Blue Light, Glass, Touch |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 1x USB-A (USB 5Gbps) 2x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4 1x HDMI® 1.4b 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card reader Various docking solutions are supported via USB-C® |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™ Microphone 2x, Array |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Expansion slots | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel One M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot microSD Card Reader |
| OS | Windows® 11 Home, English Office Trial |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled No Fingerprint Reader Camera privacy shutter IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| Battery | 57Wh |
| Material | Aluminium (Top), PC-ABS + 40% GF (Bottom) |
| Color | Luna Grey |
| Pen | Lenovo® Digital Pen 2 |
| NPU | Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS |
| Power adapter | 65W USB-C® (3-pin) |
| Weight | Starting at 2 kg |
| Dimensions | 356 x 255 x 18.4 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€359.86 (703.82 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,079.57 / 2,111.46 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€184.50 (360.86 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,107.02 / 2,165.14 лв.
|
| 9 месеца |
€126.94 (248.28 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,142.48 / 2,234.49 лв.
|
| 12 месеца |
€95.69 (187.16 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,148.34 / 2,245.95 лв.
|
| 15 месеца |
€78.43 (153.39 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,176.40 / 2,300.83 лв.
|
| 18 месеца |
€67.02 (131.07 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,206.31 / 2,359.33 лв.
|
| 21 месеца |
€58.90 (115.19 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,236.84 / 2,419.04 лв.
|
| 24 месеца |
€52.73 (103.13 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,265.51 / 2,475.13 лв.
|
| 27 месеца |
€46.56 (91.07 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,257.19 / 2,458.85 лв.
|
| 30 месеца |
€42.76 (83.63 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,282.78 / 2,508.90 лв.
|
| 33 месеца |
€37.21
(72.77) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,227.89 / 2,401.55 лв.
|
| 36 месеца |
€35.67 (69.76) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,284.02/ 2,511.32 лв.
|