Lenovo Yoga7 Slim 83QS0019BM впечатлява с мощния си AMD Ryzen™ AI 7 процесор и интегрирана AMD Radeon™ 840M графика, осигурявайки безупречна производителност. С 14-инчов 2.8K WQXGA+ OLED дисплей, този лаптоп предлага изключителна визия и яркост. Лек и стилен, той е идеален за динамичния начин на живот, който изисква мобилност и ефективност.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/Yoga_Slim_7_14AGP11?M=83QS0019BM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 83QS0019BM |
| CPU model | AMD Ryzen™ AI 7 445 (6C / 12T, 2 / 4.6GHz, 6MB L2 / 8MB L3) |
| Memory size | 32GB |
| Memory type | Soldered LPDDR5X-8000; Max Memory: 32GB soldered memory, not upgradable |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 840M Graphics |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 14" |
| Screen type | 2.8K WQXGA+ OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 100% sRGB, 99% Adobe® RGB, 120Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, Flicker Free, DisplayHDR™ True Black 1000, X-Rite®, PureSight Pro |
| Screen resolution | 2880x1800 |
| Interface | 1x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4; 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1; Various docking solutions supported via USB-C® |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | 5.0MP + IR with E-shutter |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec; 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Amplifier (AMP); Microphone 4x, Array |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian; Buttonless glass surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 80 x 135 mm |
| Expansion slots | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; One M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot |
| OS | Windows® 11 Home, English; Office Trial |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled; No Fingerprint Reader; E-shutter; IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| Battery | 70Wh |
| Material | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Color | Tidal Teal |
| NPU | Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS |
| Power adapter | 65W USB-C® Slim (2-pin, Wall-mount) |
| Weight | Starting at 1.15 kg |
| Dimensions | 312 x 221 x 13.9 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€514.36 (1,006.00 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,543.08 / 3,018.00 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€263.72 (515.79 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,582.31 / 3,094.72 лв.
|
| 9 месеца |
€181.44 (354.87 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,632.99 / 3,193.86 лв.
|
| 12 месеца |
€136.78 (267.52 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,641.37 / 3,210.24 лв.
|
| 15 месеца |
€112.10 (219.25 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,681.48 / 3,288.68 лв.
|
| 18 месеца |
€95.79 (187.35 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,724.23 / 3,372.30 лв.
|
| 21 месеца |
€84.18 (164.65 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,767.86 / 3,457.64 лв.
|
| 24 месеца |
€75.37 (147.41 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,808.85 / 3,537.81 лв.
|
| 27 месеца |
€66.55 (130.17 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,796.95 / 3,514.54 лв.
|
| 30 месеца |
€61.12 (119.54 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,833.54 / 3,586.09 лв.
|
| 33 месеца |
€53.18
(104.02) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,755.08 / 3,432.64 лв.
|
| 36 месеца |
€50.98 (99.71) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,835.30/ 3,589.53 лв.
|