Открийте мощта на Lenovo YG Pro 9 16, съчетаващ иновативен дизайн и висока производителност. Оборудван с Intel Core™ Ultra 9 и NVIDIA GeForce RTX™ 5060, този лаптоп е готов за всяко предизвикателство. Насладете се на зашеметяващи визуализации с 16-инчовия OLED дисплей, който предлага кристално ясни изображения.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/Yoga_Pro_9_16IPH11?M=83SF000FBM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 83SF000FBM |
| CPU model | Intel Core™ Ultra 9 386H, 16C (4P + 8E + 4LPE) / 16T, Max Turbo up to 4.9GHz, 18MB Intel® Smart Cache |
| Memory size | 32GB |
| Memory type | Soldered LPDDR5X-7467 Max Memory: 32GB soldered memory, not upgradable |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7 |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 16" |
| Screen type | 2.8K WQXGA+ OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% P3, 100% sRGB, 99% Adobe® RGB, 120Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, Flicker Free, DisplayHDR™ True Black 1000, Corning® Gorilla® Glass 3, Touch, X-Rite®, TCON, PureSight Pro OGS, 10-point Multi-touch |
| Screen resolution | 2880x1800 |
| Interface | 1x USB-A (USB 10Gbps), Always On 1x USB-A (USB 10Gbps) 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x SD card reader (UHS-II) 1x Slim tip power connector Various docking solutions supported via Thunderbolt™ |
| LAN | None |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | 5.0MP + IR with E-shutter |
| Audio | SoundWire®, Cirrus Logic® CS42L43 codec 6 stereo speakers, 2W x4 (dual side woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP) Microphone 4x, Array |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian Force Pad |
| Expansion slots | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel Two M.2 slots • One M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot • One M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot SD Card Reader |
| OS | Windows® 11 Home, English Office Trial |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled No Fingerprint Reader Ultrasonic Human Presence Detection E-shutter IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| Battery | 92.5Wh |
| Material | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Color | Thunder Grey |
| Pen | Lenovo® Yoga® Pen Gen 2 (Luna Grey) |
| NPU | Up to 50 TOPS |
| Power adapter | 245W Slim Tip (3-pin) |
| Weight | Starting at 1.90 kg |
| Dimensions | 360.8 x 248.9 x 17.3 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€1,028.99 (2,012.53 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,086.97 / 6,037.59 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€527.57 (1,031.84 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,165.44 / 6,191.07 лв.
|
| 9 месеца |
€362.98 (709.93 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,266.84 / 6,389.39 лв.
|
| 12 месеца |
€273.63 (535.18 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,283.60 / 6,422.16 лв.
|
| 15 месеца |
€224.26 (438.61 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,363.83 / 6,579.09 лв.
|
| 18 месеца |
€191.63 (374.80 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,449.36 / 6,746.37 лв.
|
| 21 месеца |
€168.41 (329.39 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,536.66 / 6,917.10 лв.
|
| 24 месеца |
€150.78 (294.89 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,618.66 / 7,077.48 лв.
|
| 27 месеца |
€133.14 (260.40 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,594.85 / 7,030.92 лв.
|
| 30 месеца |
€122.27 (239.14 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,668.03 / 7,174.05 лв.
|
| 33 месеца |
€106.40
(208.09) лв. /мес.
Общо дължима сума: €3,511.08 / 6,867.08 лв.
|
| 36 месеца |
€101.99 (199.47) лв. /мес.
Общо дължима сума: €3,671.56/ 7,180.95 лв.
|