Lenovo YG7 2IN1 14" е създаден, за да впечатли с мощен Intel Core™ Ultra 5 процесор и великолепен 2.8K OLED дисплей. С 16GB LPDDR5X памет и 1TB SSD, този лаптоп предлага бързина и надеждност за всяка задача. Изисканото Seashell покритие и интегрираната IR камера добавят стил и сигурност.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/Yoga_7_2_in_1_14ILL10?M=83JQ001LBM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 83JQ001LBM |
| CPU model | Intel Core™ Ultra 5 226V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 8MB Intel® Smart Cache |
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | Soldered LPDDR5X-8533, MoP Memory Max Memory: 16GB soldered memory, not upgradable |
| Graphics | Intel® SoC Platform |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 14" |
| Screen type | 2.8K WQXGA+ OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 120Hz, Dolby Vision®, TÜV Low Blue Light, DisplayHDR™ True Black 1000, Glass, Touch OGM, 10-point Multi-touch |
| Screen resolution | 2880x1800 |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI® 1.4b 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card reader Various docking solutions are supported via Thunderbolt™ |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | 5.0MP + IR with Privacy Shutter |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP) Microphone: 4x, Array |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian Buttonless glass-like Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Expansion slots | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel One M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot microSD Card Reader |
| OS | Windows® 11 Home, English Office Trial |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled No Fingerprint Reader Camera privacy shutter IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| Battery | 70Wh |
| Material | Recycled Aluminium + Silicone Vegan Leather (Top), Aluminium (Bottom) |
| Color | Seashell |
| Pen | Lenovo® Yoga® Pen (Seashell) |
| NPU | Integrated Intel® AI Boost, up to 40 TOPS |
| Power adapter | 65W USB-C® (3-pin) |
| Weight | Starting at 1.38 kg |
| Dimensions | 317 x 228 x 15.95 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€397.65 (777.74 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,192.96 / 2,333.23 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€203.88 (398.76 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,223.29 / 2,392.55 лв.
|
| 9 месеца |
€140.28 (274.35 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,262.48 / 2,469.19 лв.
|
| 12 месеца |
€105.75 (206.82 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,268.95 / 2,481.85 лв.
|
| 15 месеца |
€86.66 (169.50 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,299.96 / 2,542.50 лв.
|
| 18 месеца |
€74.06 (144.84 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,333.01 / 2,607.14 лв.
|
| 21 месеца |
€65.08 (127.29 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,366.74 / 2,673.12 лв.
|
| 24 месеца |
€58.27 (113.96 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,398.43 / 2,735.10 лв.
|
| 27 месеца |
€51.45 (100.63 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,389.23 / 2,717.10 лв.
|
| 30 месеца |
€47.25 (92.41 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,417.52 / 2,772.42 лв.
|
| 33 месеца |
€41.12
(80.42) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,356.86 / 2,653.79 лв.
|
| 36 месеца |
€39.41 (77.09) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,418.88/ 2,775.09 лв.
|