LENOVO YG 7 2IN1 16/83TF000XBM комбинира стил и мощност в елегантно тяло с алуминиево покритие. С процесор AMD Ryzen™ AI 7 и 24GB памет, този лаптоп предлага ненадмината производителност и мултитаскинг. Насладете се на забележителни визуални и звукови изживявания с 16-инчовия OLED дисплей и Dolby Atmos® аудио система.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/Yoga_7_2_in_1_16AGP11?M=83TF000XBM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 83TF000XBM |
| CPU model | AMD Ryzen™ AI 7 445 (6C / 12T, 2.0 / 4.6GHz, 6MB L2 / 8MB L3) |
| Memory size | 24GB |
| Memory type | Soldered LPDDR5X-8000 Max Memory: 24GB soldered memory, not upgradable |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 840M Graphics |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 16" |
| Screen type | WUXGA OLED 300nits Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 100% sRGB, 60Hz, Dolby Vision®, TÜV Low Blue Light, Glass, Touch OGS, 10-point Multi-touch |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 1x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4a 1x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1 UHBR10 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card reader Various docking solutions supported via USB-C® |
| LAN | None |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | 5.0MP + IR with Privacy Shutter |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 codec 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP) Microphone 4x, Array |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian Buttonless glass surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 80 x 135 mm |
| Expansion slots | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel One M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot microSD Card Reader |
| OS | Windows® 11 Home, English Office Trial |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled No Fingerprint Reader Camera privacy shutter IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| Battery | 70Wh |
| Material | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Color | Seashell |
| Pen | Lenovo® Yoga® Pen Gen 2 with Case (Seashell) |
| NPU | Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS |
| Power adapter | 65W USB-C® Slim (2-pin, Wall-mount) |
| Weight | Starting at 1.74 kg |
| Dimensions | 360 x 257 x 15.85 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€469.72 (918.69 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,409.16 / 2,756.07 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€240.83 (471.02 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,444.98 / 2,826.13 лв.
|
| 9 месеца |
€165.70 (324.07 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,491.27 / 2,916.66 лв.
|
| 12 месеца |
€124.91 (244.30 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,498.91 / 2,931.62 лв.
|
| 15 месеца |
€102.37 (200.22 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,535.54 / 3,003.26 лв.
|
| 18 месеца |
€87.48 (171.09 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,574.58 / 3,079.62 лв.
|
| 21 месеца |
€76.88 (150.36 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,614.43 / 3,157.55 лв.
|
| 24 месеца |
€68.83 (134.62 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,651.86 / 3,230.77 лв.
|
| 27 месеца |
€60.78 (118.87 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,641.00 / 3,209.51 лв.
|
| 30 месеца |
€55.81 (109.16 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,674.40 / 3,274.85 лв.
|
| 33 месеца |
€48.57
(94.99) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,602.76 / 3,134.72 лв.
|
| 36 месеца |
€46.56 (91.06) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,676.01/ 3,278.00 лв.
|