Лаптопът Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 съчетава мощ и лекота, за да ви осигури върхова производителност в движение. С Intel® Core™ Ultra процесор и 32GB LPDDR5x RAM, този ултрабук ви позволява да работите бързо и ефективно. Впечатляващият 14-инчов 2.8K OLED дисплей предлага кристално ясна картина и богати цветове, идеален за работа и развлечения.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_X1_Carbon_Gen_13_Aura_Edition?M=21NS004MBM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 21NS004MBM |
| CPU model | Intel® Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB Intel Smart Cache |
| Memory size | 32GB |
| Memory type | Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory;Max Memory: 32GB soldered memory, not upgradable |
| Graphics | Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0 |
| Screen size | 14" |
| Screen type | 2.8K OLED 500nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 500, Dolby Vision® |
| Screen resolution | 2880x1800 |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1);1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On;2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1;1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz;1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm);1x Nano-SIM Card Slot;Various docking solutions supported via Thunderbolt™ / USB-C® |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | FHD 1080p + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Audio | Lunar Lake: SoundWire®, Realtek® ALC713 codec;Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®;Microphone, 2x, 360° |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian;Haptic Touchpad |
| Expansion slots | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel;Models with V or H series processor: one M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot |
| OS | Windows® 11 Pro, English (US) / English (UK);Intel® Connectivity Performance Suite + Lenovo® AI Now |
| Security | ThinkShield is a comprehensive security solution that encompasses hardware, software, and supply chain components;Discrete TPM 2.0 Enabled;Kensington® Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm;Touch Style, Match-on-Chip, in Keyboard Key;Camera privacy shutter;IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| Battery | 57Wh |
| NPU | Integrated Intel® AI Boost, up to 47 TOPS |
| Power adapter | 65W USB-C® Slim GaN (3-pin) |
| Weight | Starting at 986 g |
| Dimensions | 312.80 x 214.75 x 8.08/14.37 (front/rear), 16.95 (maximum) mm |
| Warranty | 36 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€1,046.02 (2,045.84 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,138.07 / 6,137.52 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€536.31 (1,048.92 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,217.84 / 6,293.55 лв.
|
| 9 месеца |
€368.99 (721.68 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,320.92 / 6,495.15 лв.
|
| 12 месеца |
€278.16 (544.04 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,337.95 / 6,528.46 лв.
|
| 15 месеца |
€227.97 (445.87 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,419.51 / 6,687.99 лв.
|
| 18 месеца |
€194.80 (381.00 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,506.46 / 6,858.04 лв.
|
| 21 месеца |
€171.20 (334.84 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,595.20 / 7,031.59 лв.
|
| 24 месеца |
€153.27 (299.78 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,678.55 / 7,194.63 лв.
|
| 27 месеца |
€135.35 (264.71 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,654.35 / 7,147.29 лв.
|
| 30 месеца |
€124.29 (243.09 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €3,728.75 / 7,292.80 лв.
|
| 33 месеца |
€108.16
(211.54) лв. /мес.
Общо дължима сума: €3,569.20 / 6,980.75 лв.
|
| 36 месеца |
€103.68 (202.77) лв. /мес.
Общо дължима сума: €3,732.33/ 7,299.81 лв.
|