LENOVO TP T14 G6 предлага мощна производителност с Intel® Core™ Ultra 7 процесор и 32 GB памет. Съчетавайки стил и функционалност, този лаптоп е идеален за професионалисти, които се нуждаят от надеждност и бързина. С 1 TB SSD и 14-инчов WUXGA дисплей, той осигурява голям капацитет за съхранение и кристално чиста картина.
| Manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Model | 21QHS3PJ00 |
| CPU model | Intel® Core™ Ultra 7 258V Processor (LPE-cores up to 3.70 GHz P-cores up to 4.80 GHz / 32 GB MOP) |
| Memory size | 32 GB |
| Memory type | LPDDR5X-8533MT/s (Memory on Package) |
| Graphics | Integrated Intel® Arc™ Graphics |
| SSD | 1 TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2280 PCIe Gen4 TLC Opal |
| Screen size | 14" |
| Screen type | WUXGA IPS, Anti-Glare, Non-Touch, 45%NTSC, 400 nits, 60Hz, 5MP RGB+IR with Microphone and Privacy Shutter, Black |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| LAN | Wired Ethernet |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi 7 BE201 2x2 BE |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | 5MP RGB+IR with Microphone and Privacy Shutter |
| Keyboard | Backlit Keyboard Black - Bulgarian |
| OS | Windows 11 Pro 64 Bulgarian/English |
| Security | Enabled Discrete TPM2.0 ThinkShield Remote Supervisor Password Fingerprint Reader |
| Battery | 4 Cell Rechargeable Li-ion 52.5Wh |
| Color | Enabled Discrete TPM2.0 |
| Features | Lenovo AI Now |
| Power adapter | 65W USB-C 90% PCC 3pin AC Adapter - EU |
| Warranty | 36 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€720.09 (1,408.37 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,160.26 / 4,225.10 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€369.20 (722.08 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,215.17 / 4,332.50 лв.
|
| 9 месеца |
€254.01 (496.81 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,286.13 / 4,471.29 лв.
|
| 12 месеца |
€191.49 (374.52 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,297.86 / 4,494.22 лв.
|
| 15 месеца |
€156.93 (306.94 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,354.01 / 4,604.04 лв.
|
| 18 месеца |
€134.10 (262.28 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,413.86 / 4,721.10 лв.
|
| 21 месеца |
€117.85 (230.50 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,474.95 / 4,840.58 лв.
|
| 24 месеца |
€105.51 (206.37 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,532.33 / 4,952.81 лв.
|
| 27 месеца |
€93.17 (182.23 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,515.67 / 4,920.23 лв.
|
| 30 месеца |
€85.56 (167.35 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,566.89 / 5,020.39 лв.
|
| 33 месеца |
€74.46
(145.62) лв. /мес.
Общо дължима сума: €2,457.05 / 4,805.58 лв.
|
| 36 месеца |
€71.37 (139.59) лв. /мес.
Общо дължима сума: €2,569.35/ 5,025.22 лв.
|