Lenovo ThinkBook 14 G8 съчетава мощност и елегантност с процесор Intel Core™ Ultra 5 и 16GB DDR5 RAM, предоставяйки надеждна производителност за вашите бизнес нужди. Неговият 14-инчов WUXGA IPS дисплей осигурява ярки и ясни изображения, докато стилният Arctic Grey дизайн добавя модерен вид. С множество интерфейси, включително Thunderbolt™ 4 и USB-C®, този лаптоп е идеалният избор за професионалисти, търсещи гъвкавост и ефективност.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_14_G8_IAL?M=21SJ00ELBM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 21SJ00ELBM |
| CPU model | Intel Core™ Ultra 5 135H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.6GHz, 18MB Intel® Smart Cache |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | SODIMM DDR5-5600 Max Memory: Up to 64GB DDR5-5600 |
| Graphics | Integrated Intel® Arc™ Graphics Functions as Intel® Graphics |
| SSD | 512GB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 14" |
| Screen type | WUXGA IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x SD card reader Various docking solutions supported via Thunderbolt™ or USB-C® |
| LAN | 100/1000M (RJ-45) |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ Microphone 2x, Array |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Expansion slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable Two M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slots, SD Card Reader |
| OS | None |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button Camera privacy shutter IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| Battery | 45Wh |
| Material | Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Color | Arctic Grey |
| Features | Modern Standby |
| NPU | Integrated Intel® AI Boost, up to 11 TOPS |
| Power adapter | 65W USB-C® (3-pin) |
| Weight | Starting at 1.36 kg |
| Dimensions | 313.5 x 224 x 17.5 mm |
| Warranty | 24 Monts |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€274.12 (536.13 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €822.35 / 1,608.38 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€140.54 (274.88 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €843.26 / 1,649.27 лв.
|
| 9 месеца |
€96.70 (189.12 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €870.27 / 1,702.10 лв.
|
| 12 месеца |
€72.89 (142.57 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €874.73 / 1,710.83 лв.
|
| 15 месеца |
€59.74 (116.84 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €896.11 / 1,752.64 лв.
|
| 18 месеца |
€51.05 (99.84 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €918.89 / 1,797.20 лв.
|
| 21 месеца |
€44.86 (87.75 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €942.15 / 1,842.68 лв.
|
| 24 месеца |
€40.17 (78.56 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €963.99 / 1,885.41 лв.
|
| 27 месеца |
€35.47 (69.37 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €957.65 / 1,873.00 лв.
|
| 30 месеца |
€32.57 (63.70 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €977.15 / 1,911.13 лв.
|
| 33 месеца |
€28.34
(55.44) лв. /мес.
Общо дължима сума: €935.34 / 1,829.36 лв.
|
| 36 месеца |
€27.17 (53.14) лв. /мес.
Общо дължима сума: €978.09/ 1,912.97 лв.
|