Lenovo LOQ 15AHP10 съчетава мощността на AMD Ryzen™ 7 и NVIDIA GeForce RTX™ 5060 за несравнимо гейминг и работа. С 15.6-инчов FHD IPS дисплей и бърза честота на опресняване от 144Hz, всеки детайл оживява с ясни цветове. 32GB RAM и 1TB SSD осигуряват бързодействие и пространство за всяко приложение.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/LOQ_15AHP10?M=83JG00EDBM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 83JG00EDBM |
| CPU model | AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Memory size | 32 GB (2 x 16GB) |
| Memory type | SODIMM DDR5-5600 Max Memory: Up to 32GB DDR5-5600 offering |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 100W, 572 AI TOPS |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 15.6" |
| Screen type | FHD IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC® |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Interface | 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 1.4 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Slim tip Power connector Various docking solutions supported via or USB-C® |
| LAN | 100/1000M (RJ-45) |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | 5.0MP with E-shutter |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio Microphone 2x, Array |
| Keyboard | White Backlit, Bulgarian Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Expansion slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable Two M.2 slots • One M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot • One M.2 2280 PCIe® 4.0 x2 slot |
| OS | None |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled No Fingerprint Reader E-shutter |
| Battery | 60Wh |
| Material | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Color | Luna Grey |
| Features | AI Chip: LA1 |
| NPU | Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 16 TOPS |
| Power adapter | 245W Slim Tip (3-pin) |
| Weight | Starting at 2.4 kg |
| Dimensions | 359.86 x 258.7 x 21.9-23.9 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€548.56 (1,072.90 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,645.69 / 3,218.70 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€281.25 (550.09 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,687.53 / 3,300.52 лв.
|
| 9 месеца |
€193.51 (378.47 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,741.59 / 3,406.25 лв.
|
| 12 месеца |
€145.88 (285.31 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,750.52 / 3,423.72 лв.
|
| 15 месеца |
€119.55 (233.83 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,793.29 / 3,507.38 лв.
|
| 18 месеца |
€102.16 (199.81 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,838.89 / 3,596.56 лв.
|
| 21 месеца |
€89.78 (175.60 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,885.43 / 3,687.57 лв.
|
| 24 месеца |
€80.38 (157.21 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,929.14 / 3,773.08 лв.
|
| 27 месеца |
€70.98 (138.82 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,916.45 / 3,748.25 лв.
|
| 30 месеца |
€65.18 (127.49 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,955.47 / 3,824.56 лв.
|
| 33 месеца |
€56.72
(110.94) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,871.79 / 3,660.91 лв.
|
| 36 месеца |
€54.37 (106.34) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,957.35/ 3,828.24 лв.
|