Lenovo IdeaPad Slim 5 14 (83S10034BM) комбинира мощност и елегантност в компактен дизайн. Снабден с AMD Ryzen™ AI 7 445 процесор и 32GB DDR5 RAM, този лаптоп е идеален за интензивни задачи и многофункционална работа. Стилен и лек, той е перфектният спътник за динамичния начин на живот.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/IdeaPad_Slim_5_14AGP11?M=83S10034BM |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | 83S10034BM |
| CPU model | AMD Ryzen™ AI 7 445 (6C / 12T, 2.0 / 4.6GHz, 6MB L2 / 8MB L3) |
| Memory size | 32GB (2x16) |
| Memory type | SODIMM DDR5-5600 Max Memory: Up to 32GB DDR5-5600 offering |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 840M Graphics |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 14" |
| Screen type | WUXGA IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| Screen resolution | 1920x1200 |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 1x USB-A (USB 5Gbps) 2x USB-C® (USB 10Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card reader Various docking solutions supported via USB-C® |
| LAN | None |
| Wi-Fi | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Audio | High Definition (HD) Audio Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™ Microphone: 2x, Array |
| Keyboard | Backlit, Bulgarian Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Expansion slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable Models with Ryzen™ AI 5 430 / 435, Ryzen™ AI 7 445 processor: two M.2 slots • One M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot • One M.2 2280 PCIe® 4.0 x2 slot microSD Card Reader |
| OS | None |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled No Fingerprint Reader Camera privacy shutter IR camera for Windows® Hello (facial recognition) |
| Battery | 60Wh |
| Material | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Color | Cosmic Blue |
| NPU | Integrated AMD Ryzen™ AI, up to 50 TOPS |
| Power adapter | 65W USB-C® (3-pin) |
| Weight | Starting at 1.47 kg |
| Dimensions | 313.4 x 222 x 16.9 mm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€383.93 (750.90 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,151.78 / 2,252.69 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€196.84 (384.99 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,181.06 / 2,309.95 лв.
|
| 9 месеца |
€135.43 (264.88 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,218.89 / 2,383.95 лв.
|
| 12 месеца |
€102.10 (199.68 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,225.14 / 2,396.17 лв.
|
| 15 месеца |
€83.67 (163.65 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,255.08 / 2,454.73 лв.
|
| 18 месеца |
€71.50 (139.84 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,286.99 / 2,517.14 лв.
|
| 21 месеца |
€62.84 (122.90 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,319.56 / 2,580.84 лв.
|
| 24 месеца |
€56.26 (110.03 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,350.16 / 2,640.68 лв.
|
| 27 месеца |
€49.68 (97.16 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,341.28 / 2,623.31 лв.
|
| 30 месеца |
€45.62 (89.22 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,368.58 / 2,676.71 лв.
|
| 33 месеца |
€39.70
(77.64) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,310.02 / 2,562.18 лв.
|
| 36 месеца |
€38.05 (74.42) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,369.90/ 2,679.29 лв.
|