Lenovo IC AIO 24/F0HR000WRI комбинира мощен AMD Ryzen™ 7 процесор и 16GB DDR5 памет за безупречна производителност. С 23.8-инчов FHD IPS екран и интегрирана AMD Radeon™ 680M графика, ще се насладите на кристално ясна картина. Компактен и стилен, този All-in-One е готов да се впише във всяко пространство.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaCentre_AIO_24ARR9?M=F0HR000WRI |
|---|---|
| Model | F0HR000WRI |
| CPU model | AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | SO-DIMM DDR5-4800;Max Memory: Up to 16GB DDR5-4800 |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 680M Graphics |
| SSD | 512GB |
| Disk specifications | SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 23.8" |
| Screen type | FHD IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Touch screen | None |
| Interfaces/Ports | Rear Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2);2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0);1x HDMI®-in 1.4;1x HDMI®-out 2.1 TMDS;1x Ethernet (RJ-45);1x power connector;Left Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only;1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Expansion slots | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable;Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Wireless | Integrated 100/1000M;Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | 5.2 |
| Camera | 5.0MP |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233-CG codec;Speakers: 3Wx2, HARMAN;Microphone: Dual Microphone |
| OS | None |
| Power supply | 90W 89% Adapter |
| Color | Cloud Grey |
| Security | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| Certifications | ErP Lot 3/7;GREENGUARD®;RoHS / WEEE / REACH;TUV Rheinland® Flicker Free;TUV Rheinland® Low Blue Light;TUV Rheinland® Ultra Low Noise |
| Accessories | Keyboard: USB Calliope Keyboard, White, English (UK);Mouse: USB Calliope Mouse, White |
| Weight | Around 6.0 kg |
| Dimensions | 540 x 192 x 431 mm |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€271.34 (530.70 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €814.02 / 1,592.09 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€139.12 (272.09 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €834.72 / 1,632.57 лв.
|
| 9 месеца |
€95.72 (187.21 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €861.46 / 1,684.86 лв.
|
| 12 месеца |
€72.16 (141.13 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €865.87 / 1,693.50 лв.
|
| 15 месеца |
€59.14 (115.66 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €887.03 / 1,734.89 лв.
|
| 18 месеца |
€50.53 (98.83 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €909.59 / 1,779.00 лв.
|
| 21 месеца |
€44.41 (86.86 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €932.61 / 1,824.02 лв.
|
| 24 месеца |
€39.76 (77.76 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €954.23 / 1,866.31 лв.
|
| 27 месеца |
€35.11 (68.67 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €947.95 / 1,854.03 лв.
|
| 30 месеца |
€32.24 (63.06 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €967.25 / 1,891.78 лв.
|
| 33 месеца |
€28.06
(54.87) лв. /мес.
Общо дължима сума: €925.86 / 1,810.83 лв.
|
| 36 месеца |
€26.89 (52.60) лв. /мес.
Общо дължима сума: €968.18/ 1,893.60 лв.
|