Изживейте мощността и елегантността с Lenovo IdeaCentre AIO 24/F0HN008JRI. Оборудван с Intel Core™ i7 и 16GB RAM, този компютър гарантира бързина и висока производителност. Насладете се на кристално чисти изображения на 23.8" FHD IPS дисплей с антирефлексно покритие.
| Vendor_url | https://psref.lenovo.com/l/Detail/IdeaCentre_AIO_24IRH9?M=F0HN008JRI |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo |
| Model | F0HN008JRI |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| CPU model | Intel Core™ i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core up to 4.9GHz, E-core up to 3.6GHz, 24MB Intel® Smart Cache |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | SODIMM DDR5-5200; Max Memory: Up to 24GB DDR5-5200 |
| Graphics | Integrated Intel® UHD Graphics |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Screen size | 23.8" |
| Screen type | FHD IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Touch screen | None |
| Interface | Rear Ports:; 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2); 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0); 1x HDMI®-in 1.4; 1x HDMI®-out 2.1 TMDS; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector; Left Ports:; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only; 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Expansion slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable; Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| LAN | Integrated 100/1000M |
| Wireless | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | 5.2 |
| Camera | 5.0MP |
| Audio | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233-CG codec; Speakers 3Wx2, HARMAN; Dual Microphone |
| OS | None |
| Power supply | 90W 89% Adapter |
| Color | Cloud Grey |
| Security | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC; No physical locks |
| Certifications | ErP Lot 3/7; GREENGUARD®; RoHS / WEEE / REACH; TÜV Rheinland® Flicker Free; TÜV Rheinland® Low Blue Light; TÜV Rheinland® Ultra Low Noise |
| Mechanical design | AIO Stand |
| Accessories | Keyboard: USB Calliope Keyboard, White, English (UK) Mouse: USB Calliope Mouse, White |
| Weight | Around 6.0 kg |
| Dimensions | AIO, 540 x 192 x 431 mm |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€339.26 (663.54 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,017.79 / 1,990.63 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€173.94 (340.21 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,043.67 / 2,041.23 лв.
|
| 9 месеца |
€119.68 (234.07 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,077.10 / 2,106.62 лв.
|
| 12 месеца |
€90.22 (176.45 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,082.62 / 2,117.43 лв.
|
| 15 месеца |
€73.94 (144.61 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,109.08 / 2,169.17 лв.
|
| 18 месеца |
€63.18 (123.57 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,137.28 / 2,224.32 лв.
|
| 21 месеца |
€55.53 (108.60 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,166.06 / 2,280.61 лв.
|
| 24 месеца |
€49.71 (97.23 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,193.09 / 2,333.49 лв.
|
| 27 месеца |
€43.90 (85.86 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,185.25 / 2,318.14 лв.
|
| 30 месеца |
€40.31 (78.84 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,209.37 / 2,365.33 лв.
|
| 33 месеца |
€35.08
(68.61) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,157.63 / 2,264.12 лв.
|
| 36 месеца |
€33.63 (65.77) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,210.54/ 2,367.61 лв.
|