| Серия | ThinkBook 16 |
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 5 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 225U 1.30 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, Two SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio, High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Мрежа | 100/1000M |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | Two M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slots |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 Always On, 1 USB-C (USB 3.2 Gen 2) with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4, 1 USB-C (Thunderbolt 4) with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via Thunderbolt or USB-C |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Firmware TPM 2.0 Enabled, Kensington Nano Security Slot |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 3-Cell, 45Wh, 65W USB-C (3-pin) adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 25.4 x 1.8 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.70 kg |
| ХИТ | N |
|---|---|
| Brand | LENOVO |
| Гаранция | 36 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Наличност | Ограничена - под 10 бр. |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€321.29 (628.38 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €963.86 / 1,885.15 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€164.73 (322.18 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €988.36 / 1,933.07 лв.
|
| 9 месеца |
€113.34 (221.67 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,020.02 / 1,994.99 лв.
|
| 12 месеца |
€85.44 (167.10 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,025.25 / 2,005.22 лв.
|
| 15 месеца |
€70.02 (136.95 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,050.31 / 2,054.22 лв.
|
| 18 месеца |
€59.83 (117.03 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,077.01 / 2,106.45 лв.
|
| 21 месеца |
€52.58 (102.85 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,104.27 / 2,159.76 лв.
|
| 24 месеца |
€47.08 (92.08 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,129.87 / 2,209.84 лв.
|
| 27 месеца |
€41.57 (81.31 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,122.44 / 2,195.30 лв.
|
| 30 месеца |
€38.18 (74.67 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,145.29 / 2,239.99 лв.
|
| 33 месеца |
€33.22
(64.97) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,096.28 / 2,144.15 лв.
|
| 36 месеца |
€31.84 (62.28) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,146.39/ 2,242.15 лв.
|