ASUS Vivobook Go 15
Видимо превъзходен дисплей
.webp)
Vivobook Go 15 OLED се захранва от процесор до AMD Ryzen™ 5, разполага с 16 GB бърза LPDDR5 памет и 512 GB място за съхранение, за да ви помогне да изпълните успешно всички ваши задачи и продуктивни мисии.
.webp)
| Серия | Vivobook |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7520U 2.80 GHz, 4 MB cache |
| Памет, GB | 16GB on board |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm), 250 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Built-in speaker, SonicMaster, Built-in array microphone |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 3.0x2 |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint sensor integrated with Touchpad |
| Web камера, MP | 720p HD camera with privacy shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 45W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.03 x 23.2 x 1.79 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.63 kg |
| Промо | N |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Наличност | Ограничена - под 10 бр. |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€181.18 (354.35 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €543.53 / 1,063.05 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€92.89 (181.68 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €557.35 / 1,090.08 лв.
|
| 9 месеца |
€63.91 (125.00 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €575.20 / 1,125.00 лв.
|
| 12 месеца |
€48.18 (94.23 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €578.15 / 1,130.77 лв.
|
| 15 месеца |
€39.49 (77.23 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €592.28 / 1,158.40 лв.
|
| 18 месеца |
€33.74 (65.99 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €607.34 / 1,187.85 лв.
|
| 21 месеца |
€29.65 (58.00 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €622.71 / 1,217.91 лв.
|
| 24 месеца |
€26.55 (51.92 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €637.15 / 1,246.15 лв.
|
| 27 месеца |
€23.44 (45.85 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €632.95 / 1,237.95 лв.
|
| 30 месеца |
€21.53 (42.11 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €645.84 / 1,263.15 лв.
|
| 33 месеца |
€18.73
(36.64) лв. /мес.
Общо дължима сума: €618.21 / 1,209.10 лв.
|
| 36 месеца |
€17.96 (35.12) лв. /мес.
Общо дължима сума: €646.46/ 1,264.37 лв.
|