ASUS FA608UM-RV016 е създаден за мощност и прецизност с AMD Ryzen 7 процесор и NVIDIA GeForce RTX 5060 графика. С 16-инчов FHD+ дисплей и бърза памет DDR5, този лаптоп предлага изключителна производителност и визуално изживяване. С 512GB SSD, гарантирате бърз достъп до вашите данни, а стилният Jaeger Gray дизайн добавя елегантност.
| Vendor_url | https://www.asus.com/ |
|---|---|
| Manufacturer | Asus |
| Model | FA608UM-RV016 |
| CPU model | AMD Ryzen 7 260 Processor 3.8GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 8 cores, 16 Threads); AMD XDNA NPU up to 16TOPS |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | 16GB DDR5-5600 SO-DIMM, the memory speed of the systems vary by CPU SPEC; Total System Memory DDR5 16GB |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU 8GB GDDR7 |
| SSD | 512GB |
| Disk specifications | PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD |
| Screen size | 16" |
| Screen type | FHD+ 16:10, IPS-level 165Hz Refresh Rate; 3ms Response Time (G2G); 85/85/85/85 Viewing Angle; 300 nits Brightness; 1000:1 Contrast Ratio; 72.00% NTSC %; 100% SRGB %; 75.35% Adobe %; Anti-glare display; G-Sync |
| Screen resolution | WUXGA 1920 x 1200 |
| Interface | 1x RJ45 LAN port; 1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort (data speed up to 40Gbps); 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps); 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10G2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps); 1x HDMI 2.1 FRL |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2x2 |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Audio | 1x 3.5mm Combo Audio Jack; Built-in array microphone 2-speaker system; AI noise-canceling technology; Dolby Atmos; Hi-Res certification (for headphone); Support Microsoft Cortana near field/far field (Microsoft service suspended in spring of 2023.) |
| Keyboard | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB; With Copilot key_x000D_; Touchpad |
| Expansion slots | 2x DDR5 SO-DIMM slots; 2x M.2 PCIe |
| OS | None |
| Security | BIOS Administrator Password and User Password Protection; Pluton Security Processor; Secured-core PC (Level 3) |
| Battery | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Color | Jaeger Gray |
| NPU | AMD XDNA NPU up to 16TOPS |
| Power adapter | Rectangle Conn, 240W AC Adapter, Output: 20V DC, 12A, 240W, Input: 100~240C AC 50/60Hz universal |
| Weight | 2.20 Kg |
| Dimensions | 35.4 x 26.9 x 1.79 ~ 2.57 cm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€511.77 (1,000.93 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,535.30 / 3,002.78 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€262.39 (513.19 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,574.33 / 3,079.11 лв.
|
| 9 месеца |
€180.53 (353.08 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,624.76 / 3,177.75 лв.
|
| 12 месеца |
€136.09 (266.17 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,633.09 / 3,194.05 лв.
|
| 15 месеца |
€111.53 (218.14 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,673.00 / 3,272.10 лв.
|
| 18 месеца |
€95.31 (186.41 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,715.53 / 3,355.29 лв.
|
| 21 месеца |
€83.76 (163.82 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,758.95 / 3,440.20 лв.
|
| 24 месеца |
€74.99 (146.67 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,799.73 / 3,519.97 лв.
|
| 27 месеца |
€66.22 (129.51 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,787.89 / 3,496.81 лв.
|
| 30 месеца |
€60.81 (118.93 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,824.29 / 3,568.00 лв.
|
| 33 месеца |
€52.92
(103.49) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,746.23 / 3,415.33 лв.
|
| 36 месеца |
€50.72 (99.21) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,826.04/ 3,571.43 лв.
|