ASUS S3607VA-RP161 комбинира мощта на Intel Core i7 процесор с елегантния дизайн на алуминиев корпус в матово сиво. С 16-инчовия WUXGA IPS дисплей и интегрираните Intel UHD графики, ще се насладите на ясна и жива картина. Оборудван с 1TB NVMe SSD и 16GB DDR5 памет, този лаптоп предлага бързина и надеждност за всяка задача.
| Vendor_url | https://www.asus.com/ |
|---|---|
| Manufacturer | Asus |
| Model | S3607VA-RP161 |
| CPU model | Intel Core 7 Processor 240H 2.5 GHz (24MB Cache, up to 5.2 GHz, 10 cores, 16 Threads) |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | On board memory 8GB DDR5 on board; DIMM Memory 8GB DDR5 SO-DIMM; Total System Memory DDR5 16GB |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Screen size | 16" |
| Screen type | IPS-level Panel, LED Backlit, 16:10 aspect ratio; 144Hz refresh rate; 300nits Brightness; 45% NTSC color gamut; Anti-glare display; 89% Screen-to-body ratio |
| Screen resolution | WUXGA 1920 x 1200 |
| Interface | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps); 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps); 1x HDMI 1.4; 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2x2 |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Audio | Built-in speaker; Built-in array microphone |
| Keyboard | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key; Precision touchpad |
| Expansion slots | 1x DDR5 SO-DIMM slot; 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| OS | None |
| Security | IR webcam with Windows Hello support; McAfee; BIOS Booting User Password Protection; Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Battery | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Material | Aluminum |
| Color | Matte Gray |
| Features | System diagnosis; Battery health charging; Fan Profile; Splendid; Tru2Life; Function key lock; WiFi SmartConnect; TaskFirst; Live update; ASUS OLED Care; AI Noise Canceling |
| Power adapter | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Weight | 1.70 kg |
| Dimensions | 35.70 x 25.06 x 1.59 ~ 1.79 cm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€309.63 (605.59 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €928.90 / 1,816.76 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€158.75 (310.49 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €952.51 / 1,862.95 лв.
|
| 9 месеца |
€109.22 (213.62 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €983.02 / 1,922.62 лв.
|
| 12 месеца |
€82.34 (161.04 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €988.06 / 1,932.48 лв.
|
| 15 месеца |
€67.48 (131.98 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,012.21 / 1,979.71 лв.
|
| 18 месеца |
€57.66 (112.78 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,037.94 / 2,030.04 лв.
|
| 21 месеца |
€50.68 (99.11 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,064.21 / 2,081.41 лв.
|
| 24 месеца |
€45.37 (88.74 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,088.89 / 2,129.68 лв.
|
| 27 месеца |
€40.06 (78.36 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,081.72 / 2,115.66 лв.
|
| 30 месеца |
€36.79 (71.96 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,103.74 / 2,158.74 лв.
|
| 33 месеца |
€32.02
(62.62) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,056.52 / 2,066.37 лв.
|
| 36 месеца |
€30.69 (60.02) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,104.80/ 2,160.81 лв.
|