ASUS FA607NUG-RL117 е мощен лаптоп за ентусиастите на високата производителност. С модерния AMD R7 процесор и впечатляващата NVIDIA GeForce RTX 4050 графика, този лаптоп ще се справи с всяка задача с лекота. 16-инчовият FHD+ дисплей с 144Hz честота на опресняване ще ви осигури плавни визуализации и изключително изживяване.
| Vendor_url | https://www.asus.com/ |
|---|---|
| CPU model | AMD R7 6C HS |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | DDR5-4800 SO-DIMM;Total System Memory: DDR5 16GB |
| Graphics | AMD Radeon Graphics NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU (194 AI TOPs) 2420MHz* at 140W (2370MHz Boost Clock+50MHz OC, 115W+25W Dynamic Boost) 6GB GDDR6 |
| SSD | 512GB |
| Disk specifications | PCIe 3.0 NVMe M.2 SSD |
| Screen size | 16` |
| Screen type | FHD+ WUXGA, 16:10, 144Hz, 85/85/85/85, Value IPS-level, 300nits, 1000:1, NTSC % 45%, Anti-glare display, G-Sync |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Interface | 1x RJ45 LAN port;1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 40Gbps);1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps);2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps);1x HDMI 2.1 FRL |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2x2 |
| Camera | 720P HD camera |
| Audio | 2-speaker system;1x 3.5mm Combo Audio Jack;Built-in array microphone;AI noise-canceling technology;Dolby Atmos;Hi-Res certification (for headphone);Support Microsoft Cortana near field/far field (Microsoft service suspended in spring of 2023.) |
| Keyboard | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB;With Copilot key_x000D_ |
| Expansion slots | 2x DDR5 SO-DIMM slots;2x M.2 PCIe |
| OS | None |
| Security | BIOS Administrator Password and User Password Protection;Kensington Security Slot ;Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Battery | 56WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Color | Mecha Gray |
| Power adapter | 6.0, 240W AC Adapter, Output: 20V DC, 12A, 240W, Input: 100~240C AC 50/60Hz universal |
| Weight | 2.20 Kg |
| Dimensions | 35.4 x 25.1 x 2.24 ~ 2.67 cm |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€372.07 (727.70 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,116.21 / 2,183.11 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€190.76 (373.10 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,144.58 / 2,238.61 лв.
|
| 9 месеца |
€131.25 (256.70 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,181.25 / 2,310.32 лв.
|
| 12 месеца |
€98.94 (193.51 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,187.30 / 2,322.17 лв.
|
| 15 месеца |
€81.09 (158.59 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,216.32 / 2,378.91 лв.
|
| 18 месеца |
€69.29 (135.52 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,247.24 / 2,439.40 лв.
|
| 21 месеца |
€60.90 (119.10 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,278.81 / 2,501.13 лв.
|
| 24 месеца |
€54.52 (106.63 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,308.46 / 2,559.12 лв.
|
| 27 месеца |
€48.14 (94.16 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,299.85 / 2,542.28 лв.
|
| 30 месеца |
€44.21 (86.47 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,326.31 / 2,594.04 лв.
|
| 33 месеца |
€38.47
(75.24) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,269.56 / 2,483.05 лв.
|
| 36 месеца |
€36.88 (72.13) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,327.59/ 2,596.54 лв.
|