ASUS G615JMR-RV063 е мощен лаптоп, създаден за безкомпромисна производителност. Снабден с 16-ядрен Intel Core i7 процесор и NVIDIA GeForce RTX 5060, той предлага изключително гейминг и мултитаскинг изживяване. Насладете се на кристално ясна картина и плавни движения с 16-инчовия FHD+ дисплей и 165Hz честота на опресняване.
| Manufacturer | Lenovo |
|---|---|
| Model | G615JMR-RV063 |
| CPU model | Intel Core i7 Processor 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads) |
| Memory size | 32GB (2x16 GB) |
| Memory type | DDR5-5600 SO-DIMM, the memory speed of the systems vary by CPU SPEC Total System Memory: DDR5 32GB Memory Max.: 64GB |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU 8GB GDDR7 |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD |
| Screen size | 16" |
| Screen type | FHD+ 16:10, IPS, Anti-glare display, WUXGA, 165Hz refresh rate, 3ms response time, 170 viewing angle, 300nits brightness, 1000:1 contrast ratio, 100% SRGB %, G-Sync |
| Screen resolution | 1920 x 1200 |
| Interface | 1x RJ45 LAN port 1x Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 40Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery (data speed up to 10Gbps) 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) Display output 1x HDMI 2.1 FRL |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2 x 2 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Audio | 2-speaker system with Smart Amplifier Technology 1x 3.5mm Combo Audio Jack Built-in array microphone AI noise-canceling technology Dolby Atmos Hi-Res certification (for headphone) Smart Amp Technology |
| Keyboard | Backlit Chiclet Keyboard 4-Zone RGB |
| Expansion slots | 2x DDR5 SO-DIMM slots 2x M.2 PCIe |
| OS | None |
| Security | BIOS Administrator Password and User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Battery | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Color | Eclipse Gray |
| Power adapter | Rectangle Conn, 280W AC Adapter, Output: 20V DC, 14A, 280W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal |
| Weight | 2.65 Kg |
| Dimensions | 35.4 x 26.8 x 2.28 ~ 3.08 cm |
| Warranty | 24 Months |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€720.15 (1,408.50 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,160.46 / 4,225.49 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€369.23 (722.15 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,215.38 / 4,332.90 лв.
|
| 9 месеца |
€254.04 (496.86 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,286.34 / 4,471.70 лв.
|
| 12 месеца |
€191.51 (374.55 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,298.07 / 4,494.63 лв.
|
| 15 месеца |
€156.95 (306.96 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,354.23 / 4,604.46 лв.
|
| 18 месеца |
€134.12 (262.31 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,414.08 / 4,721.54 лв.
|
| 21 месеца |
€117.87 (230.52 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,475.18 / 4,841.02 лв.
|
| 24 месеца |
€105.52 (206.39 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,532.57 / 4,953.27 лв.
|
| 27 месеца |
€93.18 (182.25 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,515.90 / 4,920.68 лв.
|
| 30 месеца |
€85.57 (167.36 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €2,567.12 / 5,020.86 лв.
|
| 33 месеца |
€74.46
(145.64) лв. /мес.
Общо дължима сума: €2,457.28 / 4,806.02 лв.
|
| 36 месеца |
€71.38 (139.60) лв. /мес.
Общо дължима сума: €2,569.59/ 5,025.68 лв.
|