Компютърът All-in-One ASUS ExpertCenter V470VAK-WPE2550 съчетава елегантен дизайн с мощен Intel Core 5 процесор, за да предложи безпроблемна работа. С 27-инчовия IPS FHD дисплей и супер бързия 1TB SSD, вашето дигитално изживяване ще бъде на съвсем ново ниво.
| Тип система | All in one PC |
|---|---|
| Предназначение | Business |
| Предназначение | Home |
| Производител процесор | Intel® |
| Модел процесор | Intel Core 5 210H |
| Брой ядра | 8 |
| Честота CPU | 2.2 GHz |
| Вид дисплей | 27.0-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9, Wide view, Anti-glare display, LED Backlit, 300nits, sRGB: 100%, Screen-to-body ratio93 % |
| Формат дисплей | Full HD |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение | 16:9 |
| RAM памет | 16 GB |
| Тип памет | DDR5 |
| Честота памет | 5600 MHz |
| Максимална памет | 32 GB |
| Тип съхранение | SSD |
| Тип съхранение | 1 x M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 |
| Капацитет SSD (GB) | 1 TB |
| Производител на видео чипсет | Intel |
| Модел видео карта | Intel® UHD Graphics |
| Тип видео памет | Вградена |
| Аудио | Вградени стерео говорители |
| Интерфейси и портове | 1 x USB 2.0 |
| Интерфейси и портове | 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 |
| Интерфейси и портове | 1 x HDMI |
| Интерфейси и портове | 1 x Jack 3.5 мм |
| Интерфейси и портове | 3 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Интерфейси и портове | 1 x RJ-45 |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Wireless | Wi-Fi 6E(802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Уеб камера | Full HD |
| Оптично устройство | не |
| Мишка | да |
| Клавиатура | да |
| Сигурност | Trusted Platform Module (TPM) |
| Клавиатура | Клавиатура US |
| Операционна система | Без ОС |
| Размери | 61.3 x 44.7 x 1.7 ~ 24.44 cm |
| Цвят | Бял |
| Line-up | ExpertCenter |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€345.41 (675.55 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,036.22 / 2,026.66 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€177.09 (346.36 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,062.56 / 2,078.18 лв.
|
| 9 месеца |
€121.84 (238.31 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,096.59 / 2,144.75 лв.
|
| 12 месеца |
€91.85 (179.65 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,102.22 / 2,155.75 лв.
|
| 15 месеца |
€75.28 (147.23 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,129.15 / 2,208.43 лв.
|
| 18 месеца |
€64.33 (125.81 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,157.86 / 2,264.58 лв.
|
| 21 месеца |
€56.53 (110.57 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,187.16 / 2,321.89 лв.
|
| 24 месеца |
€50.61 (98.99 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,214.69 / 2,375.73 лв.
|
| 27 месеца |
€44.69 (87.41 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,206.70 / 2,360.10 лв.
|
| 30 месеца |
€41.04 (80.27 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €1,231.26 / 2,408.14 лв.
|
| 33 месеца |
€35.71
(69.85) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,178.58 / 2,305.10 лв.
|
| 36 месеца |
€34.23 (66.96) лв. /мес.
Общо дължима сума: €1,232.45/ 2,410.46 лв.
|