Zalman захранване PSU 500W Bronze - ZM500-GV2 SE
Код: ZM500-GV2-SE Продуктов No: 175742 Марка: Zalman Категория: Компютърни компоненти / Захранване
Няма наличност
Този продукт не е наличен!
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК 500 W
ФОРМАТ ATX
ТИП Active PFC
СЕРТИФИКАТИ 80PLUS BRONZE
Cybenetics Silver Certified
CE
ЕФЕКТИВНОСТ 88%
КОНЕКТОРИ PCI-Express 6+2 pin x 4
Molex x 4
SATA x 8
Floppy connector
8 Pin ATX/EPS x 1
4+4 Pin ATX/EPS x 1
20+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ 120 mm вентилатор
ЦВЯТ Черен
РАЗМЕРИ 140 x 150 x 86 mm
ТЕГЛО 1.85 kg
ДРУГИ Black Flat Cable
Highly Energy-Efficient Standby Power Supply
Multiple Protection Circuit System
Built-In EMI Filter For Noise Reduction
Aluminum Solid Capacitor
Built-In High Performance Capacitor That Handles Up To 221 F
12V DC-TO-DC Convertor With 100% Availability