Захранващ блок Redragon RGPS-600W 600W 80 PLUS Bronze
Код: RGPS-600W_VZ Продуктов No: 211835 Марка: Категория: Компютърни компоненти / Захранване
Ограничена наличност
Кратко описание
Redragon RGPS-600W е надеждно 600W захранване с 80 PLUS Bronze сертификат, осигуряващо 85% енергийна ефективност. Моделът разполага с плоски кабели (flat cables) за по-лесен мениджмънт и подобрен въздушен поток в кутията. Оборудвано е с единична +12V шина (48A) и 120mm безшумен вентилатор с течен лагер (Liquid Bearing). Защитите OVP, OPP и SCP, заедно с Active PFC технологията, гарантират сигурността на вашата система.
Технически спецификации:
Продуктов код: RGPS-600W
Мощност: 600 W
Ефективност: 85% (80 PLUS Bronze сертификат)
Охлаждане: 120mm безшумен вентилатор (Liquid Bearing)
Кабели: Плоски (Flat cables)
Шина: Single Rail (48A)
Конектор: 1x 4+4pin EPS12V (600mm)
Конектор: 2x 6+2pin PCI-E
Конектор: 6x SATA
Конектор: 2x Molex
Защити: OVP, OPP, SCP
PFC: Active PFC
Стандарти: ATX 12V v2.31, SSI EPS 12V
Размери: 160 x 150 x 86 мм
Тегло: 1.42 кг
Цвят: Черен
Количество:
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
EAN6950376730848
BrandREDRAGON
Гаранция24 месеца
Критерии за валидност на гаранциятаГаранционна карта/Сериен номер
Конектори6x SATA
Конектори2x Molex
Конектори2x 6+2pin PCI-E
Мощност600W
Мощност Wattsдо 800W
Размери160 x 150 x 86 мм
Коефициент на ефективност>85%