Захранващ блок FSP Group FFSP180-50FEB, 180W, Flex ATX
Код: 9PA1806203 Продуктов No: 145646 Марка: FSP GROUP Категория: Компютърни компоненти / Захранване
Ограничена наличност
Кратко описание
Количество:
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
Мощност180 W
Форм факторATX
Конектори1 x 20+4 PIN
Конектори1 x P4 (12V)
Конектори2 x PATA (Molex)
Конектори1 x SATA
Ефективност85 %
Модулен захранващ блокНе
PFCActive PFC
Ефективност85%
Размери81.5 x 40.5 x 150 мм
Входно напрежение200 - 240 V