Захранване Redragon RGPS850W 850W - черно
Код: RGPS-850W_VZ Продуктов No: 201340 Марка: Категория: Компютърни компоненти / Захранване
Ограничена наличност
Кратко описание
Redragon RGPS850W е черно захранване с мощност 850W, създадено за високопроизводителни геймърски и работни конфигурации. То е сертифицирано по 80 PLUS Bronze, с ефективност до 82%, и отговаря на най-новите стандарти ATX 3.1 / PCIe 5.1. Използва плоски кабели, които улесняват управлението на кабелите и подобряват въздушния поток в кутията.
Оборудвано е с безшумен 120мм вентилатор с течно-динамичен лагер (FDB) за ефективно и тихо охлаждане. Захранването е с един 12V канал с 70.8A и предлага множество защити: OVP, OPP, SCP, UVP, OTP. Поддържа Active PFC и отговаря на стандартите ATX 12V v3.1 и SSI EPS 12V.
Конектори:
  • 1x 16-pin PCIe
  • 2x 6+2-pin PCIe
  • 5x SATA
  • 3x Molex
  • 2x 4+4-pin EPS12V (600мм)
  • 1x 24-pin основен конектор (580мм)
Характеристики:
  • Мощност: 850W
  • Ефективност: 82%
  • Сертификация: 80 PLUS Bronze
  • Вентилатор: 120мм (FDB)
  • Канал: Един 12V (70.8A)
  • Тип кабели: Плоски
  • PFC: Active
  • Размери: 160×150×86 мм
  • Тегло: 1.65 кг
Количество:
Лизингова схема
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
EAN6950376725349
НаличностНалични
Мощност850W
BrandREDRAGON
Гаранция36 месеца
Критерии за валидност на гаранциятаГаранционна карта/Сериен номер
ЦвятЧерен
Венилатор - ФИЛТЪР120 мм
Конектори5x SATA
Конектори3x Molex
Конектори1x 16-pin PCIe
Конектори1x 24-pin main connector (580mm)
Конектори2x 4+4-pin EPS12V (600mm)
Конектори2x 6+2-pin PCIe
Конектор за PCI-E - ФИЛТЪР2x 6+2-pin PCIe
ТипATX 12V v3.1
Тегло1.65 кг
Коефициент на ефективност>80%