Модулно захранване Redragon RGPS800W-M 800W
Код: RGPS800W-M_VZ Продуктов No: 210646 Марка: Категория: Компютърни компоненти / Захранване
Ограничена наличност
Кратко описание
Характеристики на продукта:
  • 80 PLUS Бронзов сертификат
  • 85% ефективност
  • напълно модулни плоски кабели за по-добро управление на проводниците
  • single rail (66A)
  • безшумен 140 мм вентилатор (Liquid Bearing)
  • 4x 6+2pin PCIE, 6x SATA
  • 3x Molex
  • 2x 4+4pin EPS12V(640mm)
  • 1x 24 pin(600 мм)
  • OVP/OPP/SCP защити
  • Active PFC, ATX 12V v2.31
  • SSI EPS 12V
  • размери (ДхШхВ): 160х150х86мм
  • тегло: 1.67 кг
Количество:
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
КонекториМодулни
СигурностSCP - Short-circuit protection
Конектори3br.
Коефициент на ефективност>90%
Конектор за PCI-E - ФИЛТЪРPCI-Express Connector (6+2)
ТипSSI EPS 12V 2.92
Размери160 x 150 x 86 мм
Конектори3br
ХИТN
ТипATX 12V 2.31
СигурностOPP - Overload protection
Критерии за валидност на гаранциятаГаранционна карта
СигурностOVP - Over Voltage Protection
Мощност800W
Модулни конектори - ФИЛТЪРда
ОхлажданеВентилатор - 140mm silent
BrandREDRAGON
Гаранция24 месеца
Венилатор - ФИЛТЪР140 мм
Мощност Wattsдо 800W
Конектори4br
Конектори2br
Конектори20+4 Pin