Evercool Вентилатор Fan 60x60x20 2Ball (4000 RPM) EC6020M12BA
Наличен
Количество:
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
ПРОИЗВОДИТЕЛ Evercool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ EC6020M12BA
РАЗМЕР(мм) 60 x 60 x 20 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) 4000 RPM
ВОЛТАЖ 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 17.6 CFM
АМПЕРАЖ (A) 0.17 A
МОЩНОСТ (W) 2.04 W
НИВО НА ШУМ <26 dBA
КОНЕКТОР 3 pin