
Layer 2 функции:
Layer 3 функции:
Ethernet:
SFP+:
| Съвместимост с мрежови стандарти | IEEE 802.3ad |
|---|---|
| Вид на монтаж | Десктоп |
| Филтър Swich - PoE, SFP | PoE++ |
| Съвместимост с мрежови стандарти | IEEE 802.3bt |
| Захранване | DC adapter |
| Интерфейс | (4) 2.5 GbE PoE++ ports |
| Филтър Swich - PoE, SFP | PoE |
| Гаранция | 24 месеца |
| + Подарък | N |
| Експлоатационни качества | Total non-blocking throughput 42 Gbps |
| Тип | UniFi Switch |
| Тип | Desktop switch |
| Съвместимост с мрежови стандарти | IEEE 802.3 at |
| Тип | Управляем |
| Сертификати | IC |
| Работна температура | -5 to 40° C (23 to 104° F) |
| Филтър Swich скорост | 10/100/1000 Mbps |
| Филтър Swich | 16 порта |
| Размери височина | 43.7 mm |
| Филтър Swich - PoE, SFP | SFP+ slots |
| Съвместимост с мрежови стандарти | 802.3 af |
| Захранване | Max. Power Consumption: 30W (excluding PoE output) |
| Филтър Swich - PoE, SFP | PoE+ |
| Мрежови характеристики | Switching capacity 84 Gbps |
| Експлоатационни качества | Forwarding rate 62.496 Mpps |
| Интерфейс | (12) GbE PoE+ ports |
| Приложение | Rackmount |
| Захранване | 54V, 210W |
| Validity criteria warranty card | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Наличност | Ограничена - под 10 бр. |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Сертификати | CE |
| Brand | UBIQUITI |
| Филтър Swich скорост | Switching Capacity: 88 Gbps |
| Размери дълбочина | 160 mm |
| Размери ширина | 325.1 mm |
| Софтуерни функции | UniFi network app |
| In stock | OUT OF STOCK |
| Тегло, кг. | 1.95 kg |
| Филтър Swich скорост | 10Gbps SFP+ ports |
| Управление/Management | Web UI |
| Софтуерни функции | UniFi OS |
| Филтър Swich скорост | Non-Blocking throughput: 44 Gbps |
| Color | Бял |
| Вид на монтаж | Rackmount |
| Интерфейс | (2) 10G SFP+ ports |
| Сертификати | FCC |
Какви куриерски фирми използвате?
Поръчките се изпращат с куриерски фирми Еконт или Спиди.
Какъв е срокът за доставка?
Стоките се доставят в срок до 3 работни дни след потвърждаване на поръчката.
Какви са условията за безплатна доставка?
Доставката е безплатна за поръчки на стойност над €100, ако теглото на пратката е до 20 кг.
Как се обработва поръчката?
Поръчките се изпращат след потвърждение и проверка на данните. Поръчките и доставките се извършват само в България.
Какво се случва, ако поръчката е направена през почивен ден?
Поръчките, направени през почивни дни или празници, ще бъдат обработени в първия работен ден.
Как се уточнява куриерската фирма?
След потвърждение на поръчката и проверка на наличностите, ще се свържем с вас и ще уточним с коя куриерска фирма ще бъде изпратена поръчката.
Как и къде се извършва плащането?
Клиентът трябва да отиде до офис на куриерската фирма и да плати според избрания начин – по банков път или с наложен платеж. Ако друг човек получава пратката, той също трябва да извърши плащането.
Какво се случва, ако не успеете да се свържете с клиента?
Ако куриерът не успее да се свърже с клиента в рамките на срока за доставка, поръчката няма да бъде изпълнена, а фирмата ще бъде освободена от задължението да изпраща стоката.
Какво става, ако поръчката не бъде доставена навреме?
Ако клиентът потвърди поръчката след изтичане на срока за доставка, поръчката ще бъде изпълнена, но разходите ще бъдат за сметка на клиента.
| 3 месеца |
€176.52 (345.25 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €529.57 / 1,035.74 лв.
|
|---|---|
| 6 месеца |
€91.54 (179.03 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €549.22 / 1,074.19 лв.
|
| 9 месеца |
€63.26 (123.72 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €569.34 / 1,113.52 лв.
|
| 12 месеца |
€49.15 (96.12 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €589.75 / 1,153.45 лв.
|
| 15 месеца |
€40.73 (79.66 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €610.92 / 1,194.86 лв.
|
| 18 месеца |
€35.13 (68.71 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €632.39 / 1,236.85 лв.
|
| 21 месеца |
€31.15 (60.93 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €654.17 / 1,279.44 лв.
|
| 24 месеца |
€28.18 (55.11 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €676.25 / 1,322.62 лв.
|
| 27 месеца |
€25.91 (50.67 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €699.53 / 1,368.17 лв.
|
| 30 месеца |
€24.09 (47.12 лв.) /мес.
Общо дължима сума: €722.82 / 1,413.72 лв.
|
| 33 месеца |
€22.63
(44.26) лв. /мес.
Общо дължима сума: €746.87 / 1,460.74 лв.
|
| 36 месеца |
€21.42 (41.90) лв. /мес.
Общо дължима сума: €771.21/ 1,508.36 лв.
|