CANYON cable CC60SC10 C-C 60W 1m Silicon Black
Код: CNS-CC60SC10B Продуктов No: 169279 Марка: CANYON Категория: Кабели, адаптери и конвертори
Наличен
Количество:
Бърза поръчка
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
Име на маркетингов моделCC60SC10
Гаранционни условия (месец)24 мес.
Дълбочина на пакета (мм)81 мм
Широчина на пакет (мм)23 мм
Височина на пакет (мм)127 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)0.054 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)0.032 кг
Брой в пакет1
Дълбочина на кашон (мм)500 мм
Ширина на кашон (мм)285 мм
Височина на кашон (мм)270 мм